• Home

O pohár ''U DVOU'' - program

datum výkop utkání - střelci výsledek
12.01.2014 11:00 Motorlet U19 - N.Knín 0:2
Vlk, Slezák
13:00 Lipence - Újezd n/L. 4:0
Hašek, Richtr, Pouk T., Vladyka
15:00 Rakovník - SKS A 3:1
Istenik, Pucholt, Vávra - Charvát
17:00 Modřany - Mníšek p/B. 4:5
Vodrážka, Šidlo, Marku, Bogar - Tomiška, Kindel M, Prachař, Zakovan, Novák
17.01.2014 19:00 Vyšehrad U19 - Lipence 1:1


Řezáč - Witberger
19.01.2014 09:00 Vyšehrad U19 - Modřany 2:6


Kadlec, Kokeš - Pryczko 2, Pázsto 2, Bogár, Machačný

11:00 SKS A - Mníšek p/B. 2:3


Vodička 2 - Novák, Kindel M., Mašek

13:00 Újezd n/L. - Uhel.sklady 0:2


Zilvar, Petrla

15:00 Nový Knín - Lipence 3:2


Pouček 2, Plot - Halgaš, Hašek

17:00 Rakovník - Motorlet U19
2:3
Sklenka, Kučera Jakub - Jonáš 2, Donát
26.01.2014 09:00 U.sklady - Motorlet U19
2:4
Kopecký, Zilvar - Jonáš 2, Konopásek, Chroust
11:00 Mníšek p/B. - Nový Knín 3:1
Novák 2, Prachař - Pouček
13:00 Modřany - Rakovník 1:4
Bogár - Červený 2, Severin, Kučera M.
15:00 Lipence - SKS A 0:2
Charvát, vlastní
17:00 Vyšehrad U19 - Újezd 1:2
Komers - Fišer, Kohout
29.01.2014 19:00 U.sklady - Vyšehrad U19
5:1
Valenta, Maxmilián, Zilvar, Kuchař, Kuchař - Komers
02.02.2014 11:00 Motorlet U19 - Lipence 4:1
Macek, Březina, Konopásek, Fiala - Rak
13:00 Nový Knín - Modřany 1:3
Nožička - Marku, Vošta, Hoskovec
15:00 Újezd n/L. - Mníšek p/B. 1:1
Votánek - Prachař
17:00 SKS A - Vyšehrad U19
3:2
Rothe, Obermajer, Mikš - Komers 2
05.02.2014 19:00 Rakovník - Uhel.sklady 6:1
Sklenka 2, Pucholt, Vydra, Mates, Isteník - Valenta
09.02.2014 09:00 SKS A - Motorlet U19
1:3
Ineman - Šmoronc 2, Jonáš
11:00 Lipence - Rakovník 4:7
Cílet, Halgaš, Hašek, Withberger - Kašpárek 2, Pucholt 2, Vávra, Bohatý, Červený
13:00 Uhel.sklady - Nový Knín 3:5
Koc, Valenta, Steinhofer - Pouček 2, Vlasák, Švestka, Krmela
15:00 Modřany - Újezd n/L. 0:3
Bednár 2, Křelina
17:00 Mníšek - Vyšehrad U19
3:0
Novosad, Kindel, Prachař
12.02.2014 19:00 Motorlet - Vyšehrad 7:5
Jonáš 4, Šmoranc, Vondráček, Chroust - Komers 2, Žampa, Řezáč, Kincl
14.02.2014 19:00 Mníšek p/B. - Uhel.sklady 3:2
Prachař 2, Tomiška - Snopek, Malčánek
16.02.2014 09:00 Uhel.sklady - Lipence 7:2
Steinhofer 2, Valenta, Koc, Partl, Bůček, Toman – Antoš, Chroustovský
11:00 SKS A - Újezd n/L. 2:3
Syrový, Inemann – Hladík 2, Folaup
13:00 N. Knín - Vyšehrad U19
4:3
Vlasák 2, Lomoz, Pouček – Klíma, Kometa, Řezáč
15:00 Rakovník - Mníšek p/B. 1:0
Kučera J.
19.02.2014 19:00 Újezd n/L. - Motorlet
4:5


Bednář, Hladík, Křelina, Folaup - Šmoranc 2, Chroust, Mašek, Vondráček
21.02.2014 19:00 Uhelné sklady - SKS A 2:4


Zilvar, Fulka - Klír, Kašpar, Vodička, Šulc V.
22.02.2014 19:00 Motorlet U19 - Modřany 8:3


Konopásek 3, Chroust 2, Jonáš, Šmoranc, Vondráček - Marku 2, Šidlo
23.02.2014 09:00 Mníšek - Motorlet U19 2:4


Prachař, Novosad - Šmoranc 2, Konopásek 2
11:00 Lipence - Modřany
2:0


Hašek 2
13:00 Újezd n/L. - Nový Knín 3:1


Fišer, Daníček, Novotný - Kozohorský
15:00 Vyšehrad U19 - Rakovník 0:7
Červený J. 2, Gašpárek 2, Sklenka, Severin, Červený P.
28.02.2014 19:00 Nový Knín - Rakovník 1:4
Kozohorsky - Červený J. 3, Sklenka
02.03.2014 11:00 Uhel.sklady - Modřany 6:1
xxxxxxxxxx - Uher
13:00 Lipence - Mníšek p/B. 2:5
Šedivý, Hašek - Tomiška 2, Novák 2, Zákora
15:00 SKS A - Nový Knín 7:0
Veselý 2, Syrový, Slabý, Kašpar, Vokurka, Vodička
17:00 Rakovník - Újezd 3:4
Severin 3 - Kovář M. 2, Bárta, Bednář
09.03.2014 15:00 Modřany - SKS A 2:4
Vošta, Martinák - Syrový, Obermajer, Kašpar, Zvolenský

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY