• Home

O Střešovický pohár - program zimního turnaje

 
skupina datum výkop utkání výsledek info
A 7.1.2012 10:00 Malá Hraštice - Řepy B 4:3 (3:0)
A 7.1.2012 12:00 ČZU - Přední Kopanina U19 2:4 (1:1)
A 7.1.2012 14:00 Rudná - Košíře 4:0 (2:0)
B 8.1.2012 10:00 Smíchov - Olymp 2:2 (0:1)
B 8.1.2012 12:00 Velké Přílepy - SKS B 1:9 (0:5)
B 8.1.2012 14:00 SKS U19 - Krňany 4:4 (2:2)



   


A 14.1.2012 10:00 Přední Kopanina U19 - Rudná 4:8 (2:4)
A 14.1.2012 12:00 Řepy B - ČZU 4:2 (2:0)
A 14.1.2012 14:00 Bílá Hora U19 - Malá Hraštice 0:5 (0:1)
B 15.1.2012 10:00 SKS B - Smíchov 5:0 (2:0)
B 15.1.2012 12:00 Krňany - Velké Přílepy 2:2 (0:2)
B 15.1.2012 14:00 Velká Černoc - SKS U19 5:3 (4:3)



   


A 21.1.2012 10:00 Košíře - Přední Kopanina U19 4:3 (2:3)

A 21.1.2012 12:00 Rudná - Řepy B 4:0 (1:0)

A 21.1.2012 14:00 ČZU - Bílá Hora U19 1:3 (0:0)

B 22.1.2012 10:00 Smíchov - Krňany 1:3 (1:0)

B 22.1.2012 12:00 Olymp - SKS B 1:10 (0:6)

B 22.1.2012 14:00 Velké Přílepy - Velká Černoc 4:4 (2:2)

skupina datum výkop utkání výsledek info
A 28.1.2012 12:00 Bílá Hora U19 - Rudná 0:10 (0:5)
A 28.1.2012 14:00 Řepy B - Košíře 5:1 (1:0)

B 29.1.2012 10:00 SKS U19 - Velké Přílepy 2:2 (1:1)
B 29.1.2012 12:00 Krňany - Olymp 9:1 (6:1)
B 29.1.2012 14:00 Velká Černoc - Smíchov 6:2 (3:0)
A 29.1.2012 16:00 Malá Hraštice - ČZU 2:1 (1:0)



   


A 4.2.2012 10:00 Košíře - Bílá Hora U19 7:0 (3:0)
A 4.2.2012 12:00 Přední Kopanina U19 - Řepy B 2:2 (2:0)
A 4.2.2012 14:00 Rudná - Malá Hraštice 3:2 (2:2)
B 5.2.2012 10:00 Čechie Smíchov - SKS U19 1:1 (0:1)
B 5.2.2012 12:00 Olymp - Velká Černoc 3:5 (2:3)
B 5.2.2012 14:00 SKS B - Krňany 7:1 (3:0)
skupina datum výkop utkání
výsledek info
A 11.2.2012 10:00 Bílá Hora U19 - Přední Kopanina U19 1:4 (0:2)
A 11.2.2012 12:00 Malá Hraštice - Košíře 5:3 (1:3)
A 11.2.2012 14:00 ČZU - Rudná 2:3 (1:0)
B 12.2.2012 10:00 SKS U19 - Olymp 5:0 (3:0)
B 12.2.2012 12:00 Velká Černoc - SKS B 3:7 (1:1)
B 12.2.2012 14:00 Velké Přílepy - Smíchov 4:0 (2:0)



   


A 18.2.2012 10:00 Řepy B  - Bílá Hora U19 9:3 (-:-)
A 18.2.2012 12:00 Přední Kopanina U19 - Malá Hraštice 5:4 (-:-)
A 18.2.2012 14:00 Košíře - ČZU 3:3 (-:-)
B 19.2.2012 10:00 SKS B - SKS U19 4:0 (2:0)
B 19.2.2012 12:00 Olymp - Velké Přílepy 1:2 (0:1)
B 19.2.2012 14:00 Krňany - Velká Černoc 2:6 (2:3)



.


AKTUÁLNÍ TABULKY >>>       PROPOZICE >>>        KONTAKTY >>>



.

č.utkání datum výkop utkání výsledek info
2 26.2.2012 10:00 Košíře - Smíchov 1:3 (0:2)
3 26.2.2012 12:00 Řepy - Krňany 1:1 (0:0) 3:4 na PK
4 24.2.2012 19:00 Rudná - Velká Černoc 1:1 (0:1) 5:6 na PK
5 26.2.2012 16:00 SKS U19 - Bílá Hora U19
6:1 (1:0)
6 25.2.2012 14:00 Velké Přílepy - Kopanina U19
1:5 (0:3)
7 26.2.2012 14:00 SKS B - Malá Hraštice
3:1 (2:0)
.
o 13.místo
4.3.2012
12:00
Olymp - ČZU   
2:4 (1:2)

o 11.místo 4.3.2012 10:00 Bílá Hora U19 - Košíře
3:5 (2:1)

o 9.místo 3.3.2012 10:00 Smíchov - SKS U19 4:7 (2:5)
o 7.místo 3.3.2012 12:00 Velké Přílepy - Řepy
1:4 (1:2)
o 5.místo 3.3.2012 14:00 Přední Kopanina U19 -Krňany
2:6 (2:2)
o 3.místo 4.3.2012 14:00 Malá Hraštice - Rudná
0:9 (0:4)
FINÁLE 4.3.2012 16:00 Velká Černoc - SKS B 0:5 (0:3)
. .
.
 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY