• Home

Zimní turnaj mužů 2010/11 - UT3G SKS 1911 (M'B', M'C' a SD)

Závěrečná tabulka zimního turnaje mužů na SKS 1911
 01.  SKS'C'   5
  4
1
0   28:11   13
 02.  SKS'B'
  5
  3
2
0   21:7   11
 03.  Krňany   5
  2
1
2
  16:18   7
 04.  SKS dorost   5
  1
3
1
  12:13   6
 05.  Košíře   5   1 1 3   15:25   4
 06.  ČZU   5
  0
0
5
  9:29   0
 07.  Statenice   5
  4
0
1
  20:13   12
 08.  Velká Černoc
  5
  3
0
2
  18:14   9
 09.  Olymp   5
  3
0
2
  15:16   9
 10.  Malá Hraštice
  5
  1
2
2
  13:15   5
 11.  Velké Přílepy
  5
  1
1
3
  13:16   4
 12.  Smíchov   5
  1
1
3
  10:15   4
     
-----------------------------------------------------------------------
     
Konečná tabulka - skupina A
 1. Košíře

5

3
1
1

27:17
10
 2. SKS dorost

5

3
1
1

19:11   10
 3. ČZU
5

3
0 2

14:13
9
 4.
Statenice
5

3
0 2   19:14   9
 5. Olymp
5

1
0 4

14:28
3
 6. Velká Černoc

5

1
0 4

14:24
3


Konečná tabulka - skupina B
 1. SKS'B'

5

4
1
0
24:7
13
 2. SKS'C'

5

3
1
1

19:5

10
 3. Krňany

5

3
0
2

22:16
9
 4. Malá Hraštice

5

1
2
2

10:13

5
 5. Velké Přílepy

5

1
1
3

12:24

4
 6. Smíchov
5

0 1
4

5:27

1

 

    skupina čas soupeři výsledek
so 08.1. A 10:00 KOŠÍŘE – SKS dor. 2:2 (1:1)
    A 12:00 ČERNOC – OLYMP  3:4 (2:2)
    A 14:00 STATENICE – ČZU 0:1 (0:1)
ne 09.1. B 10:00 HRAŠTICE - SKS C 1:0 (0:0)
    B 12:00 PŘÍLEPY – SMÍCHOV  5:1 (3:1)
    B 14:00 KRŇANY – SKS B  1:7 (0:3)
           
so 15.1. A 10:00 SKS dor. - ČZU 5:0 (1:0)
    A 12:00 OLYMP - STATENICE 5:6 (2:4)
    A 14:00 KOŠÍŘE – ČERNOC  8:3 (4:0)
ne 16.1. B 10:00 SKS B - SKS C 1:1 (0:0)
    B 12:00 SMÍCHOV - KRŇANY 1:7 (1:4)
    B 14:00 HRAŠTICE - PŘÍLEPY 2:2 (1:0)
           
so 22.1. A 10:00 ČZU - OLYMP 7:2 (0:0)
    A 12:00 STATENICE - KOŠÍŘE 6:4 (4:1)
    A 14:00 ČERNOC – SKS dor.  4:7 (3:1)
ne
23.1.
B 12:00 SKS B – SMÍCHOV   4:0 (1:0)
    B 14:00 PŘÍLEPY - SKS C  1:5 (0:1)
po 24.1. B 18:00 KRŇANY - HRAŠTICE  3:2 (1:2)
           
so 29.1. B
10:00 HRAŠTICE - SKS B  2:5 (1:1)
    A 12:00 SKS dor. - OLYMP  4:0 (2:0)
    A 14:00 KOŠÍŘE - ČZU  5:3 (2:0)
ne 30.1. B 10:00 PŘÍLEPY - KRŇANY  1:9 (0:4)
    B 12:00 SKS C - SMÍCHOV  8:0 (4:0)
    A
14:00 ČERNOC - STATENICE   3:2 (2:0)
           
so 05.2. A 10:00 STATENICE - SKS dor.  5:1 (2:0)
    A 12:00 ČZU - ČERNOC  3:1 (1:1)
    A 14:00 OLYMP - KOŠÍŘE  3:8 (1:3)
ne 06.2. B 10:00 KRŇANY - SKS C   2:5 (1:1) 
    B 12:00 SMÍCHOV - HRAŠTICE  3:3 (1:0)
    B 14:00 PŘÍLEPY - SKS B  3:7 (1:2)
           
           
so 12.2. C
10:00 KOŠÍŘE - KRŇANY  3:6 (1:2)
    C 12:00 SKS dor. - SKS'B'  3:3 (1:2)
ne 13.2. D
10:00 STATENICE - SMÍCHOV
 3:2 (1:1)
    D
12:00 OLYMP - HRAŠTICE  0:3 (0:2)
 
 
D
14:00 ČERNOC - PŘÍLEPY
 3:2 (1:1)
 
 
 
 
 
 
so 19.2. C
10:00 ČZU - SKS'B'  2:4 (0:1)
 
 
C
12:00 SKS dor. - KRŇANY  1:1 (1:0)
 
 
C
14:00 KOŠÍŘE - SKS'C'  5:8 (2:6)
ne 20.2. D
10:00 ČERNOC - HRAŠTICE
 7:3 (2:2)
 
 
D
12:00 OLYMP - SMÍCHOV
 2:1 (0:0)
 
 
D
14:00 PŘÍLEPY - STATENICE  1:6 (0:4)
           
so 26.2. C
14:00 KRŇANY - ČZU
 6:2 (4:0)
 
 
C
12:00 SKS'C' - SKS dor.
 7:1 (2:1)
 
 
C
10:00 KOŠÍŘE - SKS'B'  0:6 (0:2)
ne
27.2.
D
12:00 PŘÍLEPY - OLYMP
 3:4 (2:2)
 
 
D
14:00 STATENICE - HRAŠTICE  3:2 (2:1)
 
 
 
 
 
 
ne
06.3. D
11:00
SMÍCHOV - ČERNOC
3:2 (1:1)
ne 06.3. C
13:00
ČZU - SKS'C'
2:7 (1:4)


skupina 10:00 12:00 14:00
so 8.1. A KOŠÍŘE – SKS dor. ČERNOC – OLYMP  STATENICE – ČZU
ne 9.1. B HRAŠTICE - SKS C PŘÍLEPY – SMÍCHOV  KRŇANY – SKS B 






so 15.1. A SKS dor. - ČZU OLYMP - STATENICE KOŠÍŘE – ČERNOC 
ne 16.1. B SKS B - SKS C SMÍCHOV - KRŇANY HRAŠTICE - PŘÍLEPY






so 22.1. A ČZU - OLYMP STATENICE - KOŠÍŘE ČERNOC – SKS dor.
ne 23.1. B XXX SKS B – SMÍCHOV  PŘÍLEPY - SKS C









18:00

po 24.1. B KRŇANY - HRAŠTICE







so 29.1. A HRAŠTICE - SKS B SKS dor. - OLYMP KOŠÍŘE - ČZU
ne 30.1. B PŘÍLEPY - KRŇANY SKS C - SMÍCHOV ČERNOC - STATENICE 






so 5.2. A STATENICE - SKS dor. ČZU - ČERNOC OLYMP - KOŠÍŘE
ne 6.2. B KRŇANY - SKS C SMÍCHOV - HRAŠTICE PŘÍLEPY - SKS B





















10:00 12:00 14:00
so 12.2.
1A - 3B 2A - 1B 3A - 2B
ne 13.2.
4A - 6B 5A - 4B 6A - 5B






so 19.2.
3A - 1B 2A - 3B 1A - 2B
ne 20.2.
6A - 4B 5A - 6B 5B - 4A






so 26.2.
3B - 3A 2B - 2A 1A - 1B
ne 27.2.
6B - 6A 5B - 5A 4A - 4B






so 5.3.
náhradní termín
ne 6.3.
náhradní termín

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY