Hodnocení podzim 2021 - U9

Střešovice - Na začátku podzimní sezony bylo hlavní cílem doplnění ročníku o další fotbalisty, jelikož na počtu dětí se dosti podepsala situace okolo Covid -19 v předchozí sezoně. To se nám podařilo, protože jsme sezonu začínali na počtu 14 dětí a teď jich máme aktuálně 24.

Bohužel i nadále je tréninkový proces ovlivněný epidemiologickou situací a hodně dětí končí v karanténách, izolacích apod. Navíc oslabená imunita se promítá i do ostatních respiračních nemocí. Nicméně i v této situaci máme průměrnou docházku na tréninky 65%.Trénujeme 3 krát týdně i přes zimu, dodržujeme klubovou koncepci pro trénování mladších přípravek a následný transfer do zápasových podmínek. Další důležitou věcí je, aby i momentálně slabší hráči se přibližovali těm lepším a tím vzniklo konkurenční prostředí, kde se mohou děti rychleji posouvat nejen fotbalově ,ale i lidsky a to si myslím, že se docela daří. Co se týká zápasů děti jsou neustále v učebním procesu, takže výsledky jsou pro nás trenéry pouze orientační. Spíše se koncentrujeme na individuální přístup a na chování hráče jak v zápase tak i v tréninku a mimo trénink. V dětech ale podporujeme vítěznou mentalitu a soutěživost, takže neučíme děti hrát na výsledek, ale učíme děti vyhrávat. Naše motto je "VÝCHOVA INDIVIDUALIT".

Na závěr bych chtěl poděkovat rodičům, klubu a trenérům za podporu a přejeme všem ať je rok 2022 lepší pro nás pro všechny.
Šťastný nový rok přejí UUU devítky:)
Radek Bárta

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY