SK Uhelné sklady - U9 2:14 (5:1, 5:1, 4:0)

uhelne_skladyStodůlky - Opět v sobotu a opět za krásného počasí, jsme nastoupily k druhému utkání jarní části sezóny. V tomto kole na hřišti soupeře a "nula pětkám" Motorletu. Kluky jsme i díky soupeři chtěly nechat hrát bez nějakého většího přímého „koučingu“ a na naší hře to bylo znát.
Pozdě jsme reagovaly na vzniklé situace, obranné jsme řešily stejně špatně jako ty útočné – namísto přihrávky spoluhráčům před prázdnou branku bez brankáře, jsme řešily střelou do něj, stejně tak v obraně jsme namísto chtění jít do souboje odstupovaly od hráčů soupeře a nechtěly mu odebrat míč z kopačky…. Jen nezkušenost a fyzická nevyspělost soupeře nás ochránila před větším gólovým přídělem. Zároveň nás ale těší, osvojování fotbalových automatismů jako je správné zpracování míče do pohybu, vedení či předskakování soupeře avšak pouze u některých hráčů.

US – SKS 1911   2:14 (5:1, 5:1, 4:0)
Sestava: Mesiárik, Dařílek, Šahini (k), Břínek, Bayer, Stránský, Šulc, Němeček, Dušek, Kraus M., Krausová J., Gray    
Branky: Mesiárik 6x Dařílek 3x Břínek 2x Gray, Němeček, Kraus M. 1x.
KV

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY