U9 - SK Uhelné sklady 28:3 (9:0, 7:1, 12:2)

uhelne_skladyStřešovice - Sobotní zápas pro nás byl podle mne špatným tréninkem než fotbalovým „mačem“ kde by se kluci museli prát se soupeřem a snažili se hrát fotbal. Pod hlavičkou 'uhelek' k nám přijeli 05 motorletu (o dva roky mladší hráči), kteří byli doplněni o 2-3 kluky 04.
Naši hráči se přizpůsobily soupeři, který tvořil hlouček a chodil, oproti minulému utkání nám chyběl rychlejší a lepší pohyb po hřišti, více přihrávek, důraz a nějaký celkový zájem o to hrát fotbal …Neměli jsme koho bránit protože soupeř na nás téměř neútočil …obranná část hry prakticky nebyla. Chlapci odehráli zápas na půl plynu, neměli jsme s kým sprintovat, nebylo  koho  tlačit pryč od naší brány, nemuseli jsme používat ramena atd..   na druhou stranu jsme měli snad „milion času“ na to si míč připravit a něco sním vymyslet – přihrávka, klička.. lepší příprava pro střelu….. ale ani to jsme bohužel v některých situacích nezvládali. Většinu času jsme  byli postaveni na soupeřově polovině u jeho hráčů, sbírali míče rozehrávané od jeho branky a dávali góly, které by musel starší brankář chytat. Minulé kolo jsme rozhodně podali lepší výkon .

branky: Lauridsen 10, Mesiarik 7,  Hübl 4,  Auzký 3, Šahini 2, Madej, Zumr
sestava: Nebeský  -  Zumr, Šahini, Mesiarik, Hübl, Dařílek, Madej, Lauridsen, Dušek,Auzký, Čipera
Vondráček Karel 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY