Dorost A - info

 
"Rozpis zápasů"


                         
                         
    datum čas soupeř místo výsledek soutěž    
    ČERVENEC    
    Stř, 29.7.2020 17:00 Motorlet U18 (hřiště Bílá Hora) V 1:3 přípravné utkání    
    SRPEN    
    Sob, 1.8.2020 10:30 SK Libuš (hřiště Písnice) V 0:3 přípravné utkání    
    Sob, 15.8.2020 11:00 Bohemians Praha U17 D přípravné utkání    
    Sob, 22.8.2020 10:00 Kolín V Česká divize U19    
    Sob, 29.8.2020 10:00 Třebeš V Česká divize U19    
    ZÁŘÍ    
    Sob, 5.9.2020 12:30 Náchod D Česká divize U19    
    Sob, 12.9.2020 10:00 Admira V Česká divize U19    
    Sob, 19.9.2020 14:15 Viktoria Žižkov D Česká divize U19    
    Sob, 27.9.2020 11:00 Bohemians Praha V Česká divize U19    
    ŘÍJEN    
    Sob, 3.10.2020 10:00 Nový Bydžov D Česká divize U19    
    Sob, 10.10.2020 10:00 Čáslav V Česká divize U19    
    Ned, 18.10.2020 11:00 Svitavy D Česká divize U19    
    Ned, 25.10.2020 10:00 Beroun V Česká divize U19    
    Ned, 01.11.2020 11:45 Vlašim D Česká divize U19    
    LISTOPAD    
    Ned, 8.11.2020 12:15 Braník V Česká divize U19    
    Ned, 15.11.2020 10:00 Trutnov D Česká divize U19    
    Sob, 21.11.2020 10:00 Vyšehrad V Česká divize U19    
    Sob, 28.11.2020 10:00 Praga D Česká divize U19    
       
                         

"Program na srpen a září"

                   
                   
    datum čas činnost místo    
    SRPEN    
    Pon, 10.8.2020 19:00 Tréninková jednotka - fyzické testy SKS    
    Stř, 12.8.2020 17:30 Tréninková jednotka - modelový zápas SKS    
    Čtv, 13.8.2020 17:00 Tréninková jednotka - kondiční trénink Park ve Střešovicích    
    Pát, 14.8.2020 18:30 Tréninková jednotka - předzápasový trénink SKS    
    Sob, 15.8.2020 11:00 Přípravné utkání - Bohemians Praha U17 SKS    
    Pon, 17.8.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Stř, 19.8.2020 17:30 Tréninková jednotka - standardní situace SKS    
    Čtv, 20.8.2020 20:00 Parník    
    Pát, 21.8.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Ned, 23.8.2020 10:00 Kolín - mistrovské utkání Kolín    
    Pon, 24.8.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Úte, 25.8.2020 17:00 Tréninková jednotka - silový trénink Sport. centrum Evropská    
    Stř, 26.8.2020 17:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Pát, 28.8.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Sob, 29.8.2020 10:00 Třebeš - mistrovské utkání Třebeš    
    Pon, 31.8.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    ZÁŘÍ    
    Stř, 2.9.2020 17:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Čtv, 3.9.2020 18:00 Bazén Sport. centrum Řepy    
    Pát, 4.9.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Sob, 5.9.2020 12:30 Náchod - mistrovské utkání SKS    
    Pon, 7.9.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Úte, 8.9.2020 17:00 Tréninková jednotka - silový trénink Sport. centrum Evropská    
    Stř, 9.9.2020 17:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Pát, 11.9.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Sob, 12.9.2020 10:00 Admira - mistrovské utkání Admira    
    Pon, 14.9.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Stř, 16.9.2020 17:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Čtv, 17.9.2020 18:00 Bazén Sport. centrum Řepy    
    Pát, 18.9.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Sob, 19.9.2020 14:15 Viktoria Žižkov - mistrovské utkání SKS    
    Pon, 21.9.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Úte, 22.9.2020 17:00 Tréninková jednotka - silový trénink Sport. centrum Evropská    
    Stř, 23.9.2020 17:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Pát, 25.9.2020 18:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Sob, 26.9.2020 11:00 Bohemians Praha - mistrovské utkání Bohemians Praha    
    Pon, 28.9.2020 19:00 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
    Stř, 30.9.2020 17:30 Tréninková jednotka - herní trénink SKS    
                   
                   

 

Hodnocení hráčů

             
             
    Jméno D HT    
    Yarullin Marek 89% 8.8    
    Fischer Friedrich 95% 8.7    
    Madej Jakub 95% 8.7    
    Ridzák Jakub 32% 8.0    
    Votruba Tadeáš 26% 8.0    
    Sinkula Filip 26% 8.0    
    Magendans Benjamin 79% 7.9    
    Kraus Matěj 84% 7.9    
    Švejda Marek 95% 7.9    
    Askarov Yokub 89% 7.9    
    Zima Filip 21% 7.9    
    Mizer Pavel 100% 7.8    
    Hudec Matyáš 53% 7.6    
    Hrabě Lukáš 79% 7.6    
    Steiner Patrik 11% 7.5    
    Šafránek Kryštof 68% 7.4    
    Novotný Michal 95% 7.4    
    Thor Jáchym 53% 7.4    
    Dařílek Jonáš 53% 7.3    
    Štěpán Šimon 21% 7.3    
    Benetka Patrik 89% 7.1    
    Bayer David 79% 7.0    
    Fousek Marek 37% 6.8    
    Jiroušek Patrik 11% 6.5    
    Glagolev Sergej 5% 6.5    
    Ridzák Jonáš 0%    
    Grigorov Daniel 0%    
    Bajrami Briton 0%    
       
             

Legenda: D=docházka, HT=hodnocení tréninků

Daniel Klír, aktualizováno: 11.08.2020

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY