FK Admira Praha U19 "B" - U19 0:1 (0:0)

Kobylisy - Odčinit potupnou prohru s Náchodem jsme přijeli do Kobylis. Do utkání jsme vstoupili s pokorou a respektem avšak s jasným cílem nechat na hřišti vše co v nás je a válčit po celý zápas o cenné body.

Úvod utkání nebyl úplně podle našich představ. Domácí na nás dobře nastoupili a tlačili se do útoku. My jsme útočili jen sporadicky. Admira se pokoušela aktivním celoplošným presinkem získávat míč v pro nás nebezpečných prostorech a občas se to i povedlo. Přežili jsme několik velmi nebezpečných šancí. Nad vodou nás rovněž držel solidní výkon brankáře Müllera, včetně dobré a poctivé práce směrem do defenzívy celého týmu! My jsme si během prvního poločasu vytvořili dvě veliké příležitosti, ale ani Kuttner, ani Hojsák branku nevstřelili. Půle skončila bez branek a my jsme vycítili velkou šanci na vítězství.
Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře my. Zlepšili jsme ještě pohyb i agresivitu. Naše obrana byla pevná a velmi zodpovědná. Záložní řada zařadila vyšší rychlostní stupeň a zápas měl dobré tempo. Vyhrát jsme chtěli oba. V 62. a 66. jsme poslali čerstvé ofenzivní hráče do pole a tento tah nám vyšel. V 75. na sebe skvěle upozornil Denys Badyk (při své premiéře v SKS), když si dobře naběhl do křídla a uvolnil se přes dva hráče do ideální pozice pro finální přihrávku. Pro tu si dobře naběhl čerstvý Šafránek a s přehledem nás poslal do vedení!!! Závěr zápasu byl hodně hektický. Domácí se tlačili k naší brance, dobývali a dobývali. Müller nás podržel při nebezpečném nájezdu a domácí nevyužili ani dorážku do poloprázdné brány. Zápas takto skončil a my jsme se mohli radovat z cenného vítězství.

Sestava: Müller - Hrabě, Rožec, Muroň, Lehner - Růžička (62´Šafránek), Fischer(K) - Kuttner (87´Kostyuk), Burger, Badyk
(87´Mizer) - Hojsák (66´Vilhelm)

Připraven: Krchov
Góly (Asistence): 75´ Šafránek (Badyk)

Jubilea (počítáno od sezóny 2015/2016):
Kryštof Šafránek - 85. start za SKS
Denys Badyk - 1. start za SKS

Daniel Klír, 7.9.2021

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY