U19 - TJ Praga U19 11:3(7:2)

Střešovice - Vložené středeční kolo pro nás rovněž bylo prvním zápasem tohoto ročníku na domácí půdě a křest nového umělého povrchu. Tento křest nám vyšel.

V první minutě nás krásnou střelou do pravé šibenice poslal do vedení Burnham (1´1:0). O chvíli později bylo po pěkné akci hostí srovnáno (4´1:1). Ve dvanácté minutě načal svůj gólostroj po přihrávce Burnhama Kuttner (12´2:1). Uběhly tři minuty a Kuttner si ve vápně rychlou kličkou vynutil faul. Sám faulovaný porušil nepsané pravidlo, ale penaltu proměnil bezpečně (15´3:1). Kuttner si vzal slovo do třetice a během patnácti minut završil po samostatné akci hattrick (27´4:1). V gólové smršti jsme pokračovali dál. Hojsák zachytil rozehrávku soupeře, z prvního doteku vyslal do útoku Burgera, který oplatil krásnou zpětnou přihrávkou zpět na Hojsáka, který nezaváhal (31´5:1). Soupeři se podařilo snížit, kdy po přímém kopu z více jak padesáti metrů uklidil nehlídaný Veselý hlavičkou do naší sítě. Šest minut před přestávkou rozehrál precizně přímý kop Fischer a Burgerova přesná hlavička zapadla krásně za záda bezmocného brankáře (42´6:2). Tečku za prvním poločasem udělal po skvělém napadání dvojice Fischer, Burger právě druhý jmenovaný. Dvě kličky ve vápně a bezchybná koncovka (45´7:2).

Druhý poločas jsme chtěli rovněž ovládnout a vstup se nám podařil. První branku po návratu zaznamenal díky dobré orientaci ve vápně Zumr (54´8:2). Pár minut pobytu na hřišti stačilo Kostyukovi, aby se rovněž dobře zorientoval ve vápně vymetl šibenici (65´9:2). Kostyuk hrál s chutí a po krásné akci asistoval u další vstřelené branky, kde se mezi střelce zapsal Halíř (69´10:2). Zápas jsme rozhodně neodehráli bez chyb. Po jedné z nich jsme soupeři nabídli samostatný nájezd a hosté šancí nepohrdli (73´10:3). Dvě minuty před koncem završil své bodové řádění Burger, kdy se před naším vápnem zbavil soupeře, vtrhl až před šestnáctku Pragovky a drzým obloučkem udělal tečku za celým zápasem (88´11:3).

Gólově bohaté utkání jsme zvládli dobře. Hráli jsme jednoduše, rychle směrem dopředu a velice efektivně. Soupeř nebyl viditelně horším celkem, ale postupnou kombinací se nedokázal dostat přes naše dobře hrající obranné valy a my jsme trestali smrtícími útoky téměř při každé příležitosti. Měli jsme ještě tři stoprocentní šance, které jsme neproměnili. Tentokrát nás to tolik netrápilo, příště by mohlo!

Sestava: Steiner - Zumr, Rožec(62´Trávníček), Muroň, Burnham-Růžička, Fischer(K)(78´Lehner)-Burger, Šafránek(62´Halíř), Hojsák(75´Šimon)-Kuttner(62´Kostyuk)
Připraven: Krchov
Góly(Asistence): 12´Kuttner(Burnham), 15´Kuttner, 27´Kuttner, 42´Burger(Fischer), 45´Burger, 88´Burger, 1´Burnham,
31´Hojsák(Burger), 54´Zumr(Burger), 65´Kostyuk(Fischer), 69´Halíř(Kostyuk)


Statistiky zápasu:

U19 Praga U19
11 góly 3
9 rohy 6
27 střely celkem 15
19 na bránu 8
8 mimo 7
5 přímé kopy 10
0 žluté karty 0
0 červené karty 0
2 ofsajdy 4
10 fauly 5
208 přihrávky 247

Jubilea (počítáno od sezóny 2015/2016):
Jonáš Burger - 125. zápas za SKS
Oleg Kostyuk - 105. zápas v kariéře
Adam Trávníček - 95. zápas za SKS

Christoph Kuttner - 95. zápas v kariéře
Šimon Štěpán - 45. zápas v kariéře
Jan Halíř - 40. zápas v kariéřeDěkujeme Luke Burnhamovi za skvělou práci, kterou odváděl a přejeme mnoho štěstí na studiích v Britském impériu!!Daniel Klír, 28.8.2021

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY