TJ Sokol Třebeš U19-U19 5:1(0:1)

Hradec Králové - Na hřiště domácího Sokola jezdíme již pátým rokem a bohužel je to právě oněch pět let, co tam naposledy střešovická devatenáctka vyhrála (legendární Dolínek tehdy otáčel zápas v náš prospěch). Zlomit nepříjemnou statistiku bylo jasným cílem.

Od úvodních minut jsme byli velice aktivní po celé ploše. Byli jsme agresivní a měli míč pod kontrolou. Naše práce s míčem však postrádala rychlost, útočným akcím chyběla koncovka. Některé náznaky šancí jsme si vypracovali, ale naše zakončení postrádalo razanci. Do vedení jsme se ale dostat dokázali. Měli jsme možnost zahrávat standardní situaci z výborné střelecké pozice. Burger se chopil režie a jeho dobře mířenou střelu zblokoval hráč ve zdi tak neš'tastně (pro domácí), že na změnu směru již brankář nestihl reagovat a my jsme se poprvé v této sezóně mohli radovat ze zaslouženého vedení (23´0:1). Zaslouženého proto, že soupeř nám nikterak nehrozil a otázkou bylo, nebo spíš mělo být, jestli a kdy přidáme další branku. Nepochopitelně však náš výkon od vstřelené branky uvadal a uvadal, až úplně zvadl. Přestali jsme být aktivní, přestali jsme důsledně napadat, naše hra se ještě zpomalila a poločas skončil nejtěsnějším vedením.

Do druhého dějství jsme chtěli vstoupit se stejnou aktivitou, jako do toho prvního, ale realita byla jiná. Byli to domácí, kteří byli aktivnější, hráli s větší chutí, důrazně a nepříjemně nás napadali ihned po rozehrávce. Pramenily z toho naše chyby a soupeři se brzy podařilo vyrovnat skóre (51´1:1). Sice nás to na chvíli probudilo, ale nemělo to dlouhého trvání a do tempa z prvního poločasu jsme se již po zbytek zápasu nevrátili. Dopředu jsme přestali být nebezpeční (vyjma několika standardních situací) a domácí po zbytek zápasu defakto dominovali.
Zbytek zápasu telegraficky:
71´2:1, 76´3:1, 87´4:1, 92´5:1

Sestava: Steiner-Zumr, Rožec(74´Trávníček), Burnham, Lehner(56´Kunyia)-Muroň, Fischer(K)-Hojsák(74´Kostyuk), Burger, Vilhelm-Kuttner(61´Růžička)
Připraven: Krchov

Jubilea (počítáno od sezóny 2015/2016):
Oliver Zumr - 130. zápas v kariéře
Patrik Steiner - 90. zápas za SKS
Jan Růžička - 60. zápas za SKS
Oleg Kostyuk - 20. zápas za SKS
Patrik Lehner - 5. zápas za SKS


Daniel Klír, 26.8.2021

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY