U19 - Viktoria Žižkov B 2:6 (1:4)

Střešovice - V druhém domácím zápase v podzimní části jsme přivítali Viktorii Žižkov a věděli jsme, že nás čeká velmi obtížný soupeř. Zápasový výsledek papírové předpoklady jasně potvrdil, ačkoli byl zápas prakticky celý zápas naprosto vyrovnaný.

Již potřetí v této části soutěže se nám nevydařil vstup do utkání. V 6. minutě se trefil z blízkosti Vlček a my jsme zbytečně prohrávali 0:1. Nicméně za necelé dvě minuty jsme stihli srovnat skóre. Ridzák vybojoval míč po přetaženém centru, posunul na Krause, který poslal smrtelný centr do pokutového území. Yarullin se skvěle zorientoval a srovnal hlavičkou skóre na 1:1. V 15. minutě se vřítil až k malému vápnu Jakub Ridzák, ale jeho střelu zastavil na poslední chvíli brankář. Již za minutu jsme se dostali do přečíslení 3 vs 1, ale situaci jsme řešili špatně a se střelou si opět poradil bez problému hostující brankář. Ihned z protiútoku zahrozil soupeř, ale Steiner nás po 100% šanci podržel. Uběhla jen minuta a na druhé straně střílel po výborné přihrávce Sinkuly Yarullin, tentokrát bez gólového vyjádření. V 18. minutě jsme si opět nechali dát laciný gól, když jsme hostům dovolili střílet již potřetí! z hranice malého vápna. Po obdrženém gólu jsme měli štěstí, když se ihned po naší rozehrávce dostal soupeř do další nebezpečné šance, ale střelu zastavila tyč. V 23. minutě jsme lovili míč ze své sítě již potřetí (opět střela z bezprostřední blízkosti). Za další dvě minuty se Fischer po skvělém přečtení soupeřovy rozehry řítil sám na bránu, ale akce skončila ofsajdem. A podle fotbalového pravidla nedáš -> dostaneš, jsme si nechali z protiútoku dát gól na 1:4. Rozdíl ve skóre byl již značný, ale fotbal byl pěkný a plný šancí i nadále. V 25. minutě se po krásné akci na jeden dotek po ose Magendans, Sinkula a Yarullin ocitl v šanci Ridzák, ale obránce stihl na poslední chvíli zastavit střelu skluzem. Za okamžik vysílá po přímém kopu Yarullin míč přímo do šibenice, nicméně střele chyběla potřebná razance a takto dala vyniknout brankáři. Ve 33. a 40. minutě se blýskl dvěma skvělými zákroky Steiner. Poločas skončil krutě 1:4.

Druhý poločas byl na šance chudší, ale i tak nějaké přinesl.
V 51. minutě zastavuje střelu Steiner obětavě obličejem. V 55´ se po ojedinělém protútoku ihned prosazují hosté. V 77´ podtrhl svůj výkon fantasticky hrající Madej, který si po Votrubově dobrém přečtení hry narazí se Zimou, vtrhne jako uragán do vápna, vystřelí tvrdou ránu, kterou brankář stihne vyrazit jen na tyč a následnou dorážkou stříli první gól v našem týmu Patrik Jiroušek.
Po zbytek zápasu jsme se bohužel do větší příležitosti už nepropracovali a naopak soupeř v samém závěru několikrát zahorzil. Dvě minuty před koncem vstřelili hosté šestý a poslední gól a zápas tak skončil velmi nepříznivým skóre 2:6 pro Viktorii Žižkov.

Sestava: Steiner  - Kraus (68´ Hrabě), Švejda, Votruba, Madej - Magendans (68´ Mizer), Yarullin, Fischer (K) - Ridzák (72´ Jiroušek), Sinkula (46´ Dařílek), Šafránek (72´ Zima)
Góly (Asistence): 8´ Yarullin (Kraus), 77´ Jiroušek (Madej)
Muž zápasu: Madej

Hodnocení hráčů:

             
       
  Jméno M G A H  
  Dařílek Jonáš 45 0 0 7.0  
  Fischer Friedrich 90 0 0 8.0  
  Hrabě Lukáš 22 0 0 7.0  
  Jiroušek Patrik 18 1 0 7.0  
  Kraus Matěj 68 0 1 7.5  
  Madej Jakub 90 0 1 9.0  
  Magendans Benjamin 68 0 0 7.5  
  Mizer Pavel 22 0 0 7.0  
  Ridzák Jakub 72 0 0 7.5  
  Šafránek Kryštof 72 0 0 7.5  
  Sinkula Filip 45 0 0 7.5  
  Steiner Patrik 90 0 0 7.5  
  Švejda Marek 90 0 0 7.5  
  Votruba Tadeáš 90 0 0 8.0  
  Yarullin Marek 90 1 0 8.0  
  Zima Filip 18 0 0 7.0  
             

Jubilea hráčů (počítáno od ročníku 2015/2016):
Sinkula Filip: 120 start celkem (59 gólů)
Mizer Pavel: 25. start za SKS
Steiner Patrik: 85. start za SKS

Jubilea trenérů:
Klír Daniel: 215. zápas, 500. vstřelený gól (od sezóny 2011/2012)
Vondráček Karel: 260. vstřelený gól (od sezóny 2014/2015)

Daniel Klír, 22.09.2020

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY