U19 – SK Union Vršovice 1:1 (1:1)

Vrsovice

Střešovice – V prvním jarním kole přeboru jsme se utkali s týmem z Vršovic. Soupeř nás na podzim porazil 2:1, ale v aktuální tabulce byl na třetím místě – 4 body za námi. Na naší straně jsme sčítali narostlou marodku – Vyskočil, Rajniš, Pospíchal – nemoc; Kašpar, Těšínský – zranění. Po nemoci obětavě přišli a byli připraveni Lukáš Timko a Tomáš Pazourek.

Utkání začalo svižně bez sebemenšího vyčkávání. V 6‘ po závaru ve vápně hostí se dostal k míči Lukáš Timko, ale chumel hráčů včetně brankáře nepřehodil. Ve stejné minutě po nešťastném odrazu se do šance řítil útočník Vršovic, ale trefil jen vyběhlého Jakuba Turka v naší bráně. V 14‘ dlouhý nákop Jakuba Turka propadl až k naběhnutému Kirilovi Kokorevovi, který sice brankáře neprostřelil, ale dobíhající Tomáš Kouklík již ano – 1:0. Hned po minutě se Tomáš Kouklík prosadil ve vápně a na jeho centr si naběhl levý bek David Konejl, ale míč mu špatně sedl a přestřelil prázdnou branku. Soupeř hrozil zejména ze standardních situací a rychlých protiútoků. V 36‘ využil rychlý útočník soupeře naši špatnou rozehrávku na půlce a akci zakončil gólem – 1:1. Ve 40‘ se ve vápně prosazoval opět Tomáš Kouklík a jeho centr hlavičkuje Pavel Ferstl jen do rukavic brankáře.

Ve druhém poločase jsme bohužel upustili od své kombinační hry a přizpůsobili se hře soupeře, tzn. dlouhým nákopům „na náhodu“. Přesto jsme v posledních deseti minutách měli několik šancí vsítit branku. V 82‘ propadl přímý kop Petra Doležala k Petru Koutskému, ten ale brankáře neprostřelil. V 84‘ neudržel brankář hostí míč, Lukáš Markvart jej přehodil, ale obránce na brankové čáře odvrátil. V 88‘ se dostal ve vápně do dobré pozice Petr Doležal, ale brankáře neprostřelil.

  

Závěrem:

V letošní sezóně nám tým z Vršovic moc nesedí. Po prohře ve Vršovicích, teď remíza doma. Naší kluci dnes bojovali do posledních zbytků sil, ale tentokrát to přes velké množství šancí k výhře nevedlo. Na druhou stranu ztrácí body i vedoucí Vyšehrad (remíza 1:1 v Újezdě nad Lesy). Nyní se musíme soustředit na další těžký zápas s aktuálně třetím týmem ze Střížkova.

Další mistrák hrajeme doma v sobotu 28.3. od 15 hodin s FA Praha (Střížkov).

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek

V poli: David Konejl, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Adam Šperl (77‘ Tomáš Pazourek), Petr Doležal, Kiril Kokorev (72‘ Anthony Masner), Lukáš Timko (46‘, Jaroslav Malík) Lukáš Markvart, Pavel Ferstl, Tomáš Kouklík.  

 

Střelci SKS v utkání:

14‘ Tomáš Kouklík

Zapsal - Libor Kašpar 22.3.2015

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY