ZT: U19 – TJ ČZU Praha 1:0 (1:0)

 

Střešovice – Soupeřem v tomto kole nám byl tým TJ ČZU Praha. ČZU první 3 kola vyhrál (SKS O35 2:0; Statenice 4:3; SKS jun 3:2), ale ve středu podlehl Přední Kopanině (1:3). Na naší straně jsme sčítali „padlé“ – 5 nemocných (Pazi, Doli, Kony, Vejška, Marvi), 2 na horách (Šperl, Kašpi) a jeden „nezvěstný“ (Mára, tzn. vůbec nedal o sobě vědět). Proto jsme byli rádi za výpomoce – Šmejky (jun), Strupa a Vejvoda (98).

Soupeř na tom byl podobně – dokonce neměli nikoho na střídání.

ČZU po prohraném utkání s Kopaninou, a i z důvodu své marodky, přizpůsobil taktiku - s cílem hlavně dobře bránit. Nebezpeční útočníci (Lennon a Bejbl) byli zataženi do zálohy s obrannými povinostmi. Naši kluci měli sice dost prostoru pro kombinaci kolem půlky, ale před vápnem soupeře to bylo již hodně zahuštěné. Přesto v 19‘ se do nebezpečného zakončení dostal Lukáš Timko, ale netrefil branku. V 24‘ zabojoval Kiril Kokorev a Jarda Malík byl následně ve vápně faulován. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Tomáš Kouklík – 1:0. Tak skončil i poločas.

Ve druhé půli bylo vidět, že většina našich kluků hraje na postech, na kterých nikdy/moc často ještě nehrála. Jedině obrana hrála v podobném složení. Tomu odpovídal i souhra v útočné fázi, ale snahu klukům upřít nelze. Ke konci utkání se již ani jedno mužstvo do výraznější šance nedostalo, a proto také utkání skončilo 1:0.

 

Závěrem:

Fotbal to nebyl moc pohledný, ale za dané situace kluci předvedli bojovný a zejména zodpovědný výkon a velmi nebezpečného soupeře nepustili do větší šance a bezpečně dokráčeli k nejtěsnější výhře. Chci zde poděkovat Jirkovi Šmejkalovi, Martinu Vejvodovi i Honzovi Strupkovi, za ochotu pomoci nám (zejména nás potěšil přístup Strupy, který i po nemoci obětavě vypomohl).

Další utkání ZT hrajeme až v sobotu 21.2. (Bílá Hora od 10 hod.), proto jsme si vložili přátelák s ABC Braník – neděle 15.2. od 18 hod.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Ondra Pospíchal

V poli: Petr Těšínský, Lukáš Vegricht, Petr Koutský, Jakub Turek, Tomáš Kouklík, Pavel Ferstl, Jarda Malík, Lukáš Timko, Kiril Kokorev, Honza Strupek,  

Střídali: Anthony Masner, Martin Vejvoda, Jiří Šmejkal.

 

Střelci SKS v utkání:

24‘ Tomáš Kouklík (p.)

Zapsal - Libor Kašpar 8.2.2015

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY