ZT: U19 – Sokol Řepy B 4:1 (2:1)

Střešovice – V dalším utkání na domácím zimním turnaji dospělých jsme nastoupili proti mužstvu Řepy “B“. Soupeř jedno utkání vyhrál (SKS Jun - 3:2) a jednou prohrál (Přední Kopanina „B“ - 1:3). U nás byla velká marodka, ale na druhou stranu nás potěšilo, že konečně, po téměř ½ roční pauze způsobené zraněním, mohl nastoupit „tahoun“ sezóny 2013/2014 – Lukáš Timko.

Začátek zápasu nám vyšel výborně. Nebezpečný průnik Lukáše Markvarta obrana hostí ještě zblokovala na roh, ale po rohovém kopu se krásně levou trefil do šibenice Petr Doležal – 1:0. V 10‘ odpustil rozhodčí soupeři penaltu za zákrok na pronikajícího Jardu Malíka. V 15‘ nebezpečně pálí levou Martin Kašpar, ale brankář opět vyrazil. V 16‘ zahrávají Řepy přímý kop, na který si naběhl vysoký stoper a bylo srovnáno – 1:1. V 27‘ měl šanci Kiril Kokorev, ale brankáře nepřekonal. O minutu později si na další přímý kop naskočil vysoký stoper soupeře, ale mířil těsně vedle. V 29‘ další lob Petra Doležala vytahuje na roh brankář Řep. V 34‘ si po pěkné akci (Kašpar – Kokorev) mohl dát soupeř vlastní gól, ale míč skončil těsně vedle prázdné branky. Ve 43‘ se na levé straně uvolnil Lukáš Timko, zacentroval levou, Jarda Malík šel na přední tyč a zcela volný Pavel Ferstl nám vrací vedení – 2:1. Ihned z rozehrávky mohl soupeř srovnat, ale střela jen lízla břevno naší branky.

V úvodu druhé půle se opět vytáhl brankář soupeře, když konečky prstů vytáhl střelu Lukáše Timka na roh. V 59‘ si do křídla naběhl Tomáš Kouklík, na jeho centr si opět k přední tyči naběhl Jarda Malík a Martin Kašpar doráží – 3:1. Po tomto gólu již na hřišti existovalo v podstatě jen jedno mužstvo, zejména když v 67‘ si na přesný centr Lukáše Markvarta naběhl Lukáš Timko a zvýšil na konečných – 4:1. V samotném závěru ještě rozhodčí odpustil soupeři další, tentokráte více než viditelnou, penaltu po zákroku na Lukáše Markvarta..

 

Závěrem:

Soupeř byl nebezpečný zejména při standardních situacích, ale v závěru mu došly síly a jen výborný výkon brankáře uchránil hosty od větší porážky.

Další utkání hrajeme v sobotu 7.2. s týmem ČZU od 10 hodin.

 

Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Jakub Turek (46‘ Ondra Pospíchal)

V poli: Petr Těšínský, Tomáš Pazourek, Petr Koutský, Pavel Ferstl, Petr Doležal, Kiril Kokorev, Tomáš Kouklík, Lukáš Markvart, Martin Kašpar, Jarda Malík,  

Střídali: Anthony Masner, Lukáš Timko, Jakub Turek,

 

Střelci SKS v utkání:

4‘ Petr Doležal; 43‘ Pavel Ferstl; 59‘ Martin Kašpar; 67‘ Lukáš Timko

Zapsal - Libor Kašpar 1.2.2015

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Brankář hostí mnoho zachránil

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY