ZT: U19 – Sokol Statenice 6:3 (3:0)

SKS 1911

Střešovice – Na letošní zimní přípravu jsme již dostali pozvání na domácí zimní turnaj dospělých – o Střešovický pohár. Soupeři jsou týmy z nižších soutěží dospělých, jak z Prahy, tak i ze Středočeského kraje. Každopádně to bude dobrá průprava pro kluky, kteří zatím hráli jen jeden zápas proti mužům (před ½ rokem s ČZU).

Prvním soupeřem nám byli muži Statenic. Od prvních minut jsme zatlačili soupeře na jeho polovinu a přicházely i šance. V 5‘ uvolnil Petr Doležal vlevo Pavla Ferstla, kterému střela moc nesedla. V 9‘ vysunul Tomáš Kouklík Martina Vyskočila a celou akci dokončil přesnou střelou Tonda Masner – 1:0. Pak prověřili hostujícího brankáře střelami z úhlu – Tomáš Kouklík (10‘) a Kiril Kokorev (16‘). V 19‘ po zmatcích v obraně hostů napřáhl z více jak 20-ti m David Konejl a brankář byl krátký – 2:0. Hned po dvou minutách v 21‘ utekl po křídle Kiril Kokorev, našel centrem Pavla Ferstla, který dal pod sebe a Tonda Masner opět rozvlnil síť – 3:0. Hosté byly v tuto chvíli „na ručník“, ale naši kluci toho nevyužili a další góly do poločasu nepřidali.

Druhá půle začala nastřeleným břevnem a z následné dorážky soupeř snižuje – 3:1. Tento gól soupeře „nakop“ a druhá půle již byla vyrovnanější. V 62‘ využil silného větru Lukáš Markvart a zakroutil rohový kop přímo do branky – 4:1. Měli jsme i další šance, ale Marek Rajniš střílel mimo a hlavička Jardy Malíka orazítkovala jen břevno. V 73‘ jsme nedokázali ani v 5-ti zastavit útok soupeře a ten snižuje – 4:2. V 77‘ střílí branku Jarda Malík – 5:2. V 85‘ z přímého kopu překvapili naši obranu hosté – 5:3. V 87‘ pak Tonda Masner přesně našel před brankou Martina Vyskočila, který uzavřel skóre – 6:3.

 

Závěrem:

Letošní první zápas a zároveň test naší hry v porovnání s fotbalem dospělých, dopadl celkem dobře. Utkání ukázalo, v čem se můžeme s dospělými prosazovat, ale na druhé straně také to, na co si dát pozor a kde jsme zatím horší. Přes veškerou úctu k soupeři si myslím, že tento soupeř nebude patřit k lepším týmům soutěže, a proto musíme brát výhru jako „povinnou“. V dalších kolech nás čekají podstatně těžší soupeři.

Omlouvám se, že jsem dokončil referát z prvního zápasu až nyní, ale důvodem byly technické problémy s videem.


Sestava SK Střešovice 1911:

V brance: Lukáš Dražil

V poli: Martin Vyskočil, Lukáš Vegricht, Petr Koutský, Tomáš Pazourek, David Konejl, Pavel Ferstl, Petr Doležal, Tomáš Kouklík, Kiril Kokorev, Anthony Masner.  

Střídali: Lukáš Markvart, Petr Těšínský, Jarda Malík, Marek Rajniš, Lukas Goegebeur.

 

Střelci SKS v utkání:

9‘, 21‘ Anthony Masner; 19‘ David Konejl; 62‘ Lukáš Markvart; 77‘ Jarda Malík; 87‘ Martin Vyskočil

Zapsal - Libor Kašpar 16.1.2015

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY