U19 - "Cidlina" Nový Bydžov 3:5 (2:2)

Střešovice - Aktuálně druhý celek tabulky zavítal opět do Prahy potvrzovat roli favorita. My jsme chtěli navázat na středeční triumf na Admiře a potvrdit vítězství z venku.

Admira Praha B - U19 2:3 (2:2)

Kobylisy - Dohrávkou odloženého zápasu s tradičním soupeřem jsme započali dva "anglické týdny". Zápas se hrál pod umělým osvětlením na umělé trávě v pověstné "kleci" v Kobylisích. Zápasy zde vždy připomínají válečný stav a tento zápas nebyl vyjímkou.

U19 - Viktoria Žižkov B 2:6 (1:4)

Střešovice - V druhém domácím zápase v podzimní části jsme přivítali Viktorii Žižkov a věděli jsme, že nás čeká velmi obtížný soupeř. Zápasový výsledek papírové předpoklady jasně potvrdil, ačkoli byl zápas prakticky celý zápas naprosto vyrovnaný.

U19 - Náchod 2:0 (1:0)

Střešovice - 321! Cifra, značící počet dní od posledního vítězství staršího dorostu ve Střešovicích. V sobotu po poledni se nám to po skvělém týmovém výkonu konečně opět povedlo!!

TJ Sokol Třebeš - U19 3:1 (2:1)

Hradec Králové - V sobotním dopoledni na krásně připraveném travnatém pažitu jsme rozehráli druhý mistrovský zápas na půde srdnatě bojujího Sokolu Třebeš. Zápas byl od úvodních minut jak herně zajímavý, tak i bohatý na góly.