U17 - SK Sparta Kolín 2:8(2:4)

Střešovice - Po úspěšné generálce z předchozího týdne jsme na domácí půde přivítali borce z Kolína. Cíl byl jasný -> zvítězit.

Náš plán však po dobrém úvodu dostal povážlivé trhliny. Hosté byli totiž v zakončení naprosto nekompromisní a jejich efektivita byla devastující. Z šesti střel na branku se trefili do černého hned čtyřikrát. Zejména hostující Němec se zaskvěl hattrickem během 11-ti minut!!! Je pravdou, že jsme jeho úlohu naneštěstí příliš nekomplikovali. Nepochopitelná nervozita, která byla v úvodu na naší straně viditelná po těchto brankách logicky opadla a co je pozitivní, kluci nesložili zbraně a pustili se konečně naplno do soupeře. Branku z kopačky Sinkuly nám hosté defakto darovali. Zato branka Burgera byla tvrdě vydřená a rázem bylo utkání "jen" o dva góly a byli jsme zpět ve hře. Dobré šance měl Yarullin i Šafránek, ale na brankáře nevyzráli.

V druhém poločase jsme chtěli navázat na dobrý závěr dějství prvního. Celkem se to i dařilo. Soupeř se do šancí nedostával a nám se dařilo trpělivě čekat na svoji šanci. V situaci 2 vs 1 jsme sahali po dalším snížení, nicméně Šafránkovi se nepodařilo přelobovat brankáře a my jsme za to byli potrestáni za několik minut další brankou v naší síti a zápas byl prakticky rozhodnut. Povedlo se nám ještě několik dobrých kombinací, ale soupeř si zachovával svojí efektivitu a využíval nedůrazu v našem bránění. Němec nám nasázel sám 7 branek! což je výkon vskutku mimořádný. Vlivů pro neúspěch je jistě vícero. Zmiňme katastrofální docházku některých hráčů v zimní přípravě a nešťastná zranění. Základní sestava pro tento duel spolu za celou zimu v takovémto složení defakto neodehrála jediné utkání. Takováto prohra a všechny obdržené góly jsou velmi smutným vstupem do jarní fáze, nicméně se jedná o mimořádně cenná data, která nám ukázala chyby, které nejsou neodstranitelné (v tréninku!!!) a my na nich samozřejmě budeme pracovat. Co je důležité a pozitivní je charakter našeho týmu. Je to skvělá parta kluků, která vylučuje, aby s námi jedna prohra mohla jakkoli otřást. My se vrátíme silní!! Snad již za týden doma proti Třebeši! Přijďte se v respirátorech podívat, vstup bude zdarma :)

Sestava(Střídali): Giordo - Vilhelm (62´ Trávníček), Votruba (73´Bayer), Štěpán, Kraus (46´ Černý) - Mizer (46´ Dařílek), Yarullin(K), Burger - Šafránek, Sinkula, Benetka
Góly(Asistence): 31´Sinkula, 42´ Burger(Sinkula)
Rozhodčí: Guntiš Patrik, Heinc Lukáš, Manilo Iurie
Diváci: 32

Statistiky zápasu:

SKS U17  SK KOLÍN 
 2 góly 
 16 střely celkem  20 
 9 střely na branku  12 
 4 střely vedle 
 2 zblokované střely 
 1 tyče 
 4 rohy  10 
1 ofsajdy 1
7 fauly 12
1 žluté karty 1
0 červené karty 0

Statistiky hráčů:

Jméno góly asistence žluté karty červené karty hodnocení
Bayer David 0 0 0 0 - -
Benetka Patrik 0 0 1 0 6.1
Burger Jonáš 1 0 0 0 6.7
Černý Jiří 0 0 0 0 6.1
Dařílek Jonáš 0 0 0 0 6.3
Giordo Lorenzo 0 0 0 0 5.0
Kraus Matěj 0 0 0 0 6.0
Mizer Pavel 0 0 0 0 6.0
Šafránek Kryštof 0 0 0 0 6.2
Sinkula Filip 1 1 0 0 6.7
Štěpán Šimon 0 0 0 0 6.1
Trávníček Adam 0 0 0 0 6.2
Vilhelm Filip 0 0 0 0 6.1
Votruba Tadeáš 0 0 0 0 6.3
Yarullin Marek 0 0 0 0 6.6

Hodnotí se hráči, kteří odehráli 25´ a více.

Jubilea hráčů (počítáno od ročníku 2015/2016):
Filip Sinkula - 35. gól za SKS (ve 42 utkáních), 10. gól a 5. asistence v divizi mladšího dorostu 19/20
Tadeáš Votruba - 15. start za SKS

Patrik Steiner - 80. start za SKS (hrál za U19)

Daniel Klír, 10.03.2020

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY