Vyšehrad - U17 5:2(3:1)

Vyšehrad - Na velkou výzvu v podobě utkání s třetím celkem tabulky jsme se velmi těšili a odehráli jsme jedno ze svých nejlepších utkání v podzimní části, nicméně bez bodového vyjádření.

 Pojďme ale popořadě. Domácí se do nás ze začátku utkání pustili pořádně z ostra a vytvořili si počáteční tlak, který musel Steiner jistit dobrými zákroky a při některých šancích při nás stála i štěstěna. Nicméně i tak se domácím podařilo své šance nakonec přeměnit v góly a sice ve 14. a následně i v 25. minutě. My jsme dokázali rychle korigovat a to po ALEXKRÁLOVSKÉM zakočení ramenem Šimona Štěpána po rohu Marka Yarullina. Poté jsme si vytvořili skvělou hrou i dobré střelecké příležitosti. Postupně se v nich prostřídal Burger s Yarullinem, avšak bez výsledku. Trestem nám byla branka vstřelená na opačné straně hřiště domácím Klabanem po rychlém brejku. Do šaten jsme šli za nepříznivého stavu, ale s pocitem, že se domácím borcům můžeme rovnat, jelikož jsme je v některých pasážích nepouštěli vůbec ke hře a byli jsme místy nebezpečnějším týmem.

Do druhého dějství jsme vstoupili dobře. Hráli jsme v klidu, trpělivě a dobře jsme kombinovali. Naše obrana hrála znamenitě a nepouštěla již domácí do šancí. Výsledkem bylo snížení stavu na 3:2 po střele Sinkuly v 54. minutě (posouzeno jako gól vlastní). Do konce zápasu zbývalo dost času a mohli jsme tak pomýšlet na bodový zisk. Byl to po všech stranách hezký zápas. Obě mužstva se snažila hrát kombinační fotbal, zápas byl rovněž plný osobních, ale férových soubojů. Postupem času jsme cítili, že čas se kráti a začali jsme být s míčem na kopačkách netrpěliví a hnali se kupředu za každou cenu. Z toho plynuly i ztráty a po jedné z nich se domácím povedlo definitivně odskočit opět na rozdíl dvou branek.
V závěru zápasu bez zraněného střešovického "Gattusa" Britona Bajramiho jsme ještě inkasovali do rozhozené obrany na konečných 5:2.

Výsledek vypadá jednozačně, ale troufnu si tvrdit, že utkání takto jednoznačné nebylo. S našim výkonem jsme mohli být spokojeni. Všechny řady od brankáře až po útok pracovaly výborně a ze zápasu jsme mohli odjíždět s hlavou vztyčenou. Určitě je nutno vyzdvyhnout výbornou hru našeho kapitána v první půli (Lukáš Hrabě), zatím jednoznačně nejlepším výkonem se prezentoval v druhé půli živou vodou politý Tadeáš Votruba a záložní řada Bajrami, Burger, Dařílek pracovala s neobvyklou zarputilostí, tvořivostí a herní inteligencí. Marek Yarullin udivoval svou hrou 1vs1 a chybělo málo, aby vstřelil branku (nutno podotknout přihrávku na první gól a přihrávku na gólovou střelu Sinkuly). Skvělou porci práce odvedl i Steiner, který pracoval naprosto chladnokrevně a velmi pomáhal mužstvu s rozehrávkou i organizací hry. Morální podporu pro kluky i trenéry byla přítomnost Benetky s Mizerem na naší lavičce.

Sestava: Steiner - Kraus(46´Černý), Votruba, Štěpán, Hrabě(K)(46´Madej) - Bajrami, Burger(84´Bayer), Dařílek(72´Vilhelm) - Šafránek(61´Muroň), Sinkula, Yarullin

Góly(Asistence): 29´Štěpán (Yarullin), 54´ vlastní (po střele Sinkuly)
Rozhodčí: Toman Martin, Štěrba Michal, Tomek Gabriel
Diváci: 25

Statistiky hráčů:

Jméno góly asistence žluté karty červené karty hodnocení
Bajrami Britton 0 0 0 0 7.7
Bayer David 0 0 0 0
Burger Jonáš 0 0 0 0 7.7
Černý Jiří 0 0 0 0 7.3
Dařílek Jonáš 0 0 0 0 7.6
Hrabě Lukáš 0 0 0 0 7.5
Kraus Matěj 0 0 0 0 7.3
Madej Jakub 0 0 0 0 7.4
Muroň Václav 0 0 0 0 7.1
Šafránek Kryštof 0 0 0 0 7.2
Sinkula Filip 0 1 0 0 7.3
Steiner Patrik 0 0 0 0 7.6
Štěpán Šimon 1 0 0 0 7.4
Vilhelm Filip 0 0 0 0
Votruba Tadeáš 0 0 1 0 7.9
Yarullin Marek 0 1 0 0 7.6

Hodnotí se hráči, kteří odehráli 25´ a více.

Jubilea hráčů (počítáno od ročníku 2015/2016):

Bajrami Briton - 40. start v SKS
Kraus Matěj - 85. start v SKS
Štěpán Šimon - 1. gól v SKS

Daniel Klír


Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY