ABC Braník - U17 3:2(2:1)

Braník - Potvrdit dobrou formu a lepší postavení v tabulce než domácí, s tím jsme v sobotu přijeli do areálu Braníku. Zápas se nám však vůbec nevydařil a to hned z několika důvodů.

Do zápasu jsme vstoupili dobře a poměrně brzy jsme se dostali do vedení. Ve 13. minutě Sinkula připravil Benetkovi takovou pozici, že se druhý jmenovaný nemohl mýlit, a také se nemýlil. 0:1!
Soupeř však brzy srovnal, jelikož byl v našem pokutovém území důraznější než my. Pár minut před koncem prvního poločasu vstřelil Braník druhý gól a do šaten jsme šli za stavu 2:1 pro domácí.
V prvním poločase jsme vůbec nehráli dobře, nebo spíš jsme nehráli vůbec. Nedokázali jsme vůbec podržet míč na svých kopačkách, a na velikém hřišti jsme tak museli běhat o poznání víc, než domácí a síly nám ubývaly. Je pravdou, že travnaté hřiště nebylo dobře připraveno a dělalo nám veliké potíže se s tím vypořádat. Míče nám odskakovali a ani jsme si na rozehrávku po zemi příliš nevěřili. O přestávce musel střídat kapitán Švejda, který měl za sebou již 135 minut dřiny a do hry vstoupil Mustafa. Řekli jsme si, že v druhé půli utkání otočíme a uděláme proto absolutně všechno.
Nicméně i přes velké odhodlání se nám nepodařil vstup do druhého poločasu a domácí měli převahu, a gól v naší síti visel ve vzduchu.
V 78. minutě zvýšili domácí skóre na 3:1 a nám nezbývalo moc času na zvrat. Přesto vykřesal jiskřičku naděje svým gólem Mustafa (asi z 35-ti metrů), ale na víc než dva góly jsme nedosáhli a odjeli z Braníka bez bodu.
Po utkání ještě inkasoval Mustafa druhou žlutou kartu, za nepochopitelný komentář směrem k rozhodčím. Před každým zápasem i o každé přestávce si říkáme nesmazatelné pravidlo, že k rozhodčím nebudeme mít NIKDY! žádné komentáře ať se nám jeich rozhodování sebevíc nelíbí.
Ve velmi oslabené a vyčerpané sestavě (po nepochopitelných absencích některých hráčů) jsme k bodům měli skutečně daleko a někteří kluci po zápase leželi na konci svých sil na trávníku. Za pracovitost a enormní nasazení si zaslouží absolutorium. Vítězná série skončila a jinou se pokusíme načít příští týden doma s Trutnovem.

Sestava: Steiner - Švejda(K)(46´Mustafa), Votruba, Štěpán, Hrabě - Bajrami, Madej, Yarullin - Bayer, Sinkula, Benetka
Připraven: Giordo
Góly(Asistence): 13´ Benetka (Sinkula), 86´ Mustafa
Rozhodčí: Nejedlý Tomáš, Atilla Özer Irak, Brunner Lukáš
Diváci: 30

Statistiky hráčů:

Jméno góly asistence žluté karty červené karty hodnocení
Bajrami Britton 0 0 0 0 7.1
Bayer David 0 0 0 0 6.8
Benetka Patrik 1 0 0 0 6.9
Hrabě Lukáš 0 0 0 0 6.9
Madej Jakub 0 0 0 0 6.8
Mustafa Ibrahim Rami 1 0 2 1 6.8
Sinkula Filip 0 1 0 0 7.0
Steiner Patrik 0 0 0 0 6.5
Štěpán Šimon 0 0 0 0 6.9
Švejda Marek 0 0 0 0 6.8
Votruba Tadeáš 0 0 0 0 7.0
Yarullin Marek 0 0 0 0 7.0

Hodnotí se hráči, kteří odehráli 25´ a více.

Jubilea hráčů (počítáno od ročníku 2015/2016):

Benetka Patrik - 70. start za SKS, 10. gól za SKS
Madej Jakub - 115. start za SKS


DKPojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY