U17 - Sellier & Belliot Vlašim 3:0(1:0)

Střešovice - Vlašim k nám přijela hájit 4. místo v tabulce, zatímco my jsme chtěli potvrdit dobrou formu a získat třetí výhru v řadě. Na soupeře jsme se řádně připravili a od začátku jsme šli jednoznačně za svým cílem.

Již ve 4. minutě započal své skvělé představení Dařílek, který chytrou přihrávkou vybídl Madeje, ale vytěžili jsme z toho jen roh.
V 10. minutě jen potvrdil svojí podzimní formu Burger, který vysunul dlouhým centrem Yarullina ke vstřelení první branky v utkání.....nicméně gól nebyl pro ofsajd uznán.
Ve 12´ jsme dobrým napadáním dostali hosty pod tlak, Dařílek svým důrazem posunul míč k poslednímu obránci Vlašimi, který si úplně neporozumněl s brankářem a vzniklého zmatku využil ke vstřelení branky Filip Sinkula. 1:0!
Krásná akce byla v 28. minutě, kdy po chytré přihrávce Sinkuly zaútočil Mustafa, nacentroval na Yarullina, ale jeho střela neměla dostatečnou razanci. Střelu si v prvním poločase připsal i Jonáš Burger po další zdařilé akci, ale opět bez dostatečného důrazu.
Poločas skončil naším těsným vedením.

Do druhého poločasu jsme místo dobře hrajícího Mustafy dali do hry Šafránka a hnali jsme se od začátku za zvýšením skóre.
Hned po dvou minutách skvěle vysunul Sinkula Yarullina, ale střela nezamířila mezi tyče. V 54´ přišla první, ale zato mimořádně nebezpečná střela mezi naše tyče, kterou Steiner fantasticky zlikvidoval. Za tři minuty vysunul Sinkula našeho kapitána, ten velmi agresivně a neohroženě pelášil do vápna a výborně trefil střelou země-vzduch s řízenou dráhou letu levý horní roh branky! 2:0!
V 65. minutě demonstroval pracovitost celého mužstva střídající Benetka, který z pozice levého útočníka v prakticky plném sprintu podstivě atakoval soupeře až téměř k pravému rohovému praporku u naší branky a ihned o minutu později to potvrdil čistým defenzivním skluzem v naší šestnáctce.
Za svou snahu byl po zásluze odměněn. V 69. minutě zapresoval Sinkula, obránce neměl mnoho času, čehož využil právě Benetka a odebraný míč poslal neomylně do sítě a potvrdil svojí vynikající formu vstřelením třetí branky ve třech zápasech po sobě! 3:0!
Do obrovské příležitosti se ještě v závěru utkání dostal střídající Glagolev, který z malého vápna zakončoval akci po ose Šafránek - Kraus. Branku však přestřelil.
Výsledkem utkání tak bylo jednoznačné vítězství 3:0! a výborný týmový výkon!!!

Závěrem:
Kluci odehráli zatím asi svůj nejlepší zápas. Patrik Steiner neměl v brance moc práce, ale tím spíš byl veledůležitý jeho zákrok z 54. minuty a připsal si první čisté konto v této sezóně! O obranné činosti svědčí 2 střely soupeře na bránu. Obránci nejenže plnili skvěle defenzivní povinnosti, ale zapojovali se dobře do ofenzívy (viz Madejova branka, nebo Krausova "gólová" přihrávka na Glagoleva). Záložní řada má každý zápas velmi těžkou kondiční práci, ale zvládla to fantasticky. Burger prokázal velkou herní inteligenci, rozdával výborné přihrávky a chytré kličky. Dařílek s Bajramim vybojovali obrovské množství míčů a byli obrovskou oporou celého mužstva. A útočnící nabíhali do dobrých pozic, výborně napadali a přispěli tak k nepřesným rozehrávkám hostů. Dva útočníci vstřelili branku, Glagolev měl na noze další, Šafránek na sebe strhal velkou pozornost obrany a byl několikrát faulován. Mustafa po delší době v základní sestavě potvrdil své schopnosti a jsme moc rádi, že se již plně uzdravil a plné tréninkové tempo na něj mělo pozitivní dopad.

Cenné vítězství nás moc těší. Práce je před námi ale ještě mnoho a nesmíme, nesmíme!!! polevit ani na minutu a musíme pracovat pořád dál a dál, abychom se pokusili naši vítěznou šňůru rozšířit co možná nejvíce.

Sestava: Steiner - Kraus, Štěpán, Votruba, Madej(K) - Bajrami, Dařílek (73´Hrabě), Burger (55´ Benetka) - Mustafa (46´ Šafránek), Sinkula (82´ Glagolev), Yarullin (86´ Bayer)
Připraven: Giordo
Góly (Asistence): 13´ Sinkula, 58´ Madej (Sinkula), 69´ Benetka
Rozhodčí: Toman Martin, Stránský Ladislav, Tvrz David
Diváci: 35

Statistiky zápasu:

 SKS 1911 VLAŠIM 
 3  góly
 13 střely celkem 
 7 střely na branku 
 4 střely vedle 
 2 zblokované střely 
 7 rohy 
 11 fauly 
5 ofsajdy 0
0 žk 0
0 čk 0

Statistiky hráčů:

Jméno góly asistence žluté karty červené karty střely / br. zákroky hodnocení
Bajrami Britton 0 0 0 0 0 7.9
Bayer David 0 0 0 0 0 - - -
Benetka Patrik 1 0 0 0 3 7.5
Burger Jonáš 0 0 0 0 1 7.6
Dařílek Jonáš 0 0 0 0 0 8.0
Glagolev Sergei 0 0 0 0 1 - - -
Hrabě Lukáš 0 0 0 0 0 7.5
Kraus Matěj 0 0 0 0 0 7.5
Madej Jakub 1 0 0 0 1 8.0
Mustafa Ibrahim Rami 0 0 0 0 1 7.5
Šafránek Kryštof 0 0 0 0 0 7.5
Sinkula Filip 1 1 0 0 3 7.9
Steiner Patrik 0 0 0 0 2 7.5
Štěpán Šimon 0 0 0 0 0 7.6
Votruba Tadeáš 0 0 0 0 0 7.6
Yarullin Marek 0 0 0 0 1 7.8

Hodnotí se hráči, kteří odehráli 25´ a více.

Jubilea hráčů počítáno od ročníku 2015/2016):

Bayer David: 100. start za SKS
Hrabě Lukáš - 75. start za SKS
Šafránek Kryštof - 65. start za SKS
Votruba Tadeáš - 10. start za SKS

Jubilea trenérů:

Klír Daniel: 80. vyhraný zápas v SKS, 480. vstřelený gól v SKS ( od sezóny 2011/2012)
Vondráček Karel: 240. vstřelený gól v SKS (od sezóny 2014/2015)

DKPojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY