U17 - TJ Svitavy 3:1 (1:1)

Střešovice - V domácím prostředí se nám na podzim dobře daří, což jsme chtěli potvrdit v dalším utkání. Tentokrát jsme doma přivítali soupeře z dalekých Svitav.

Hned v 15. vteřině utkání vysunul Šafránek Sinkulu, který v dobré příležitosti nepropálil brankáře v obrovské šanci. O minutu později se naopak hosté ve své šanci nemýlili a my jsme tak prohrávali brzo 0:1.
Nehráli jsme tak jak jsme chtěli, byli jsme nepřiliš rychlí v práci s míčem, při rohových kopech jsme byli stojatí, nenapadli jsme soupeře tak zarputile, jak bychom chtěli. Ze hry jsme i tak měli víc. Vysoký počet střel a rohů nám ale dlouho ke gólu nepomáhal. Až při asi první rychlé akci se nám podařilo všechny činnosti udělat správně a po ose Burger, Steiner, Madej, Dařílek, Hrabě našel Benetka ve vápně důrazného Šafránka, který srovnal skóre. Poločas skončil nerozhodně.
Druhý poločas jsme začali výborně. Nejdříve si vzal slovo Burger. Jeho nenápadná střela skončila na tyči, odražený balón měl opět Burger, ale gólman jeho střelu vyrazil na roh. Po jeho zahrání hlavičkoval míč do brány kdo jiný než Burger, ale na brankové čáře byl odražen do bezpečí. Náš pohyb byl v druhém poločase lepší. S míčem i bez něj. Drželi jsme více míč na svých kopačkách, a soupeře jsme nepouštěli před naši branku. Napadání, které nebylo v prvním dějství tolik intenzivní jsme zlepšili a přineslo nám to ovoce. Soupeře jsme nutili k častým ztrátám. Odměnou nám byla vedoucí branka, kdy Šafránek vybojoval dobře míč v blízkosti středového kruhu, vybídl k samostatnému úniku Benetku a ten s přehledem proměnil. Jakmile se blížil závěr zápasu, soupeř se snažil srovnat skóre a vytvořil si jednu velmi nebezpečnou příležitost. Útočník hostí však nezakončil správně a Steinerovi práci výrazně usnadnil. Lukáš Hrabě v samém závěru připravil dobrou přihrávkou šanci pro Švejdu, který tvrdou střelou určil skóre celého zápasu na konečných 3:1.

Z vítězství máme pochopitelně radost. V průběhu zápasu hráči předvedli některé opravdu hezké fotbalové momenty. Avšak i tento zápas odhalil některé nedostatky, na kterých musíme neustále pracovat a soustředit se v tréninku na jejich zlepšení. Místo abychom míč zpracovali na zem ho nakopneme ještě výš, místo jednoduché přihrávky volíme přihrávku složitou, odpočíváme v momentě kdy musíme vyvinout naopak maximální úsilí, máme příliš mnoho nadbytečných doteků při práci s míčem. Nicméně vítězství bylo naprosto zasloužené a vítězný pokřik v kabině začínáme mít už docela dobře nacvičený. Chceme si ho zopakovat již za týden na hřišti Ostré.

Sestava: Steiner - Kraus (63´Votruba), Švejda(K), Madej, Hrabě - Dařílek (63´ Bajrami), Yarullin, Burger (70´ Kostyuk) - Šafránek, Sinkula (83´ Mustafa), Benetka (77´ Vilhelm)
Připraven: Štěpán
Góly (Asistence): 30´ Šafránek (Benetka), 63´ Benetka (Šafránek), 88´ Švejda (Hrabě)
Rozhodčí: Hlaváček Erik, Vojnovič Michal, Frank Dominik
Diváci: 20

Statistiky zápasu:

STŘEŠOVICE  TJ SVITAVY 
3 góly 
 26 střely celkem  14 
 13 střely na bránu 
 8 střely vedle  10 
 4 zblokované střely 
 1 tyče 
 5 fauly  12 
0 ofsajdy 3
11 rohy 1
0 žluté karty 1
0 červené karty 0

Statistiky hráčů:

Jméno góly asistence žluté karty červené karty střely / br. zákroky hodnocení
Bajrami Briton 0 0 0 0 0 7.2
Benetka Patrik 1 1 0 0 4 7.4
Burger Jonáš 0 0 0 0 4 7.4
Dařílek Jonáš 0 0 0 0 1 7.4
Hrabě Lukáš 0 1 0 0 0 7.4
Kostyuk Oleg 0 0 0 0 1
Kraus Matěj 0 0 0 0 0 7.2
Madej Jakub 0 0 0 0 0 7.4
Mustafa Ibrahim Rami 0 0 0 0 1
Šafránek Kryštof 1 1 0 0 3 7.5
Sinkula Filip 0 0 0 0 6 7.3
Steiner Patrik 0 0 0 0 3 7.4
Štěpán Šimon do hry nezasáhl
Švejda Marek 1 0 0 0 3 7.4
Vilhelm Filip 0 0 0 0 0
Votruba Tadeáš 0 0 0 0 0 7.2
Yarullin Marek 0 0 0 0 3 7.3

Hodnotí se hráči, kteří odehráli 25´ a více.

Jubilea (počítáno od ročníku 2015/2016):
Bajrami Briton - 35. start za SKS
Madej Jakub - 110. start za SKS


DK

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY