FK Čáslav - U17 5:1 (1:0)

Čáslav - Na hřiště loňského účastníka české ligy jsme přijeli značně hráčsky oslabeni, ale v dobré náladě a jak jinak než z cílem získat body.

Jakkoli jsme hráče upozorňovali na fakt, že domácí dávají nejvíce branek právě na samém počátku utkání, i totéž se stalo nám. Již ve třetí minutě jsme obdrželi branku a horší začátek zápasu je jen těžko představitelný. Nicméně nikterak to s námi nezamávalo a byli jsme domácím vyrovnaným soupeřem. Čáslav měla míč častěji pod kontrolou, snažila sy využívat křídelních prostor pro rychlé útoky, ale naši obránci pracovali poctivě, v rychlosti a velmi důrazně. My jsme byli v útoku více variabilní a po výborné průnikové přihrávce Muroňe mezi středními obránci postupoval na brankáře osamocený Šafránek, ale bohužel branku nevstřelil. To byla největší šance prvního poločasu. Celý tým pracoval dobře. Domácí neměli pro konstruktivní rozehrávku moc prostoru a nejnebezpečnější pro nás ze standartních situací. Všechny jsme ustáli a šli jsme do šaten s jednobrankovou ztrátou.
Kluky jsme v šatně pochválili, příležitost do druhého poločasu dostal v brance Giordo a na levé křídlo putoval Bayer místo zraněného Mizera, který hrál s velkým sebezapřením a všichni doufáme, že jeho zranění nebude vážnější.
Vstup do druhého poločasu jsme měli dobrý, Šafránek se opět ocitl po dobré akci ve velké šanci, ale trefil břevno! Soupeř si vybral šťastnou osmiminutovku. V době od 59. do 67. minuty jsme stihli třikrát v rychlém sledu inkasovat. Z toho jednou z penalty a jednou nešťastným odrazem do vlastní brány. Zbraně jsme nesložili, hned po rozehrávce zahájil kapitán Madej výbornou akci, připravil míč na zlatém podnose Sinkulovi do samostatného nájezdu a ten s přehledem proměnil. Do konce zápasu zbývalo ještě přes dvacet minut a my jsme chtěli utkání ještě zdramatizovat. Přes enormní snahu se nám však již branku vstřelit nepodařilo a naopak jsme ještě jednou v 81. minutě inkasovali na konečných 5:1.

Návrat do Prahy ale nebyl smutečním průvodem. Kluky jsme po zápase pochválili. Čáslavi jsme nedali nic zadarmo a ačkoli výsledek vypadá jednoznačně, obraz hry takto jednoznačný nebyl. V jarní odvetě budeme chtít určitě zvítězit!!

Sestava: Steiner (46´Giordo) - Kraus, Štěpán, Bajrami, Madej (K) - Mizer (46´Bayer), Muroň, Yarullin - Šafránek, Sinkula, Benetka
Góly (Asistence): 68´ Sinkula (Madej)
Rozhodčí: Doubrava Jakub, Mucha Daniel, Pipek Šimon
Diváci: 45

Statistiky hráčů:

Jméno góly asistence žluté karty červené karty střely / br. zákroky hodnocení
Bajrami Britton 0 0 0 0 0 7.6
Bayer David 0 0 0 0 0 6.5
Benetka Patrik 0 0 0 0 1 7.1
Giordo Lorenzo 0 0 0 0 4 6.8
Kraus Matěj 0 0 0 0 0 7.0
Madej Jakub 0 1 0 0 0 7.2
Mizer Pavel 0 0 0 0 1 7.0
Muroň Václav 0 0 0 0 0 7.2
Šafránek Kryštof 0 0 0 0 3 7.1
Sinkula Filip 1 0 0 0 2 7.4
Steiner Patrik 0 0 0 0 4 7.1
Štěpán Šimon 0 0 0 0 0 6.8
Yarullin Marek 0 0 0 0 1 7.4

Jubilea (počítáno od ročníku 2015/2016):
Kraus Matěj - 80. start za SKS
Mizer Pavel - 20. start za SKS

DK

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY