Admira Praha - U17 9:1 (1:0)

Kobylisy - Velmi těžko se nám skládala sestava. Střední obránci - Votruba, Štěpán zranění, Madej na povinné školní akci, Švejda 90-ti minutová bitva za devatenáctku čerstvě v nohách. Střední obránci ročníku 04 na rybách, nebo na marodce.

I přesto fungovala nově složená obranná čtveřice velice dobře. Kapitán Bajrami s Dařílkem srdnatě bojovali, chytře předvídali situace a nepouštěli domácí do šancí. Zprava jim výborně asistoval ze skály vyrobený Kraus, který nám přijel na pomoc z Krkonoš ranním vlakem (všechna čest!!!!) a zleva všestraný Yarullin. Záložní řada také doznala změn. První mistrovský zápas si za nás odbyl šikovný Kostyuk, který dobře spolupracoval s tradičně velmi dobře hrajícím Burgerem. Záda jim kryl Mizer, který běhal seč mu síly stačily a byl výbornou spojkou mezi obrannou a útočnou činností. Útočníci Benetka a Šafránek s Mustafou se dobře nabízeli pro přihrávky, bojovali o dobře distribuované míče a dostávali se sem tam do nadějných příležitostí. Šancí bylo na obou stranách málo. Domácí rozezvučeli břevno, my jsme se dostali do dvou úniků jeden na jednoho. Jednou nezakončeno po špatném zpracování, jednou brankář vyrazil na roh. Domácím se přece jen podařilo jednu šanci zužitkovat, a sice po rychlé akci po pravé straně a následném centru, úklidem do odkryté brány. Poločas skončil nejtěsnějším vedením domácích po naprosto vyrovnaném průběhu.

Druhý poločas začal podobně jako první, hrálo se převážně ve středu pole. V 52. minutě přišel klíčový okamžik zápasu. Domácím se podařilo vstřelit branku na 2:0 a současně se stalo neštětí v podobě zranění Britona Bajramiho. Od tohoto momentu se obraz hry naprosto změnil. Po několika minutách přidali černobílí třetí branku, čtvrtou, pátou......až nám jich nasázeli ostudných 9. Šafránek stihl v 76. zaznamenat branku, která však měla jen význam estetický. Výkon v posledních 30-ti minutách byl již velmi odevzdaný. Už jsme jen čekali na konec. Téměř nikomu se již nechtělo běhat a obrana s brankářem odvracela útoky domácích téměř sama. To vše před zraky vítěze Ligy mistrů a vicemistra Evropy Vladmíra Šmicera.
I přes všechny těžkosti, které nás potkaly jak před zápasem, tak i v jeho průběhu, je porážka takovým rozdílem naprosto neakceptovatelná a čeká nás tudíž spousta náročné práce v tréninkovém procesu, abychom něco podobného už nedopustili.


Sestava: Giordo - Kraus, Bajrami(K)(52´Švejda), Dařílek, Yarullin - Mizer, Kostyuk, Burger - Benetka, Šafránek, Mustafa (46´Bayer)
Připraven: Steiner
Branky: 76´ Šafránek
Rozhodčí: Radina Marek, Belei Raphael, Mičko Lubomír
Diváci: 30

Statistiky zápasu:

ADMIRA PRAHA  SK STŘEŠOVICE 
 9  góly
 15  střely celkem
 11  střely na bránu
 4  střely vedle
 2  rohy
5 fauly 3
 3  ofsajdy
 2  žluté karty
0 červené karty 0

Statitiky hráčů:

Jméno góly asistence žluté karty červené karty střely / br. zákroky hodnocení
Bajrami Briton 0 0 0 0 0 7.8
Bayer David 0 0 0 0 0 5
Benetka Patrik 0 0 0 0 2 6.0
Burger Jonáš 0 0 0 0 0 7.0
Dařílek Jonáš 0 0 0 0 0 6.8
Giordo Lorenzo 0 0 0 0 2 6.0
Kostyuk Oleg 0 0 0 0 0 6.3
Kraus Matěj 0 0 0 0 0 6.5
Mizer Pavel 0 0 0 0 0 6.5
Mustafa Rami 0 0 0 0 1 6.8
Šafránek Kryštof 1 0 0 0 3 7.0
Švejda Marek 0 0 0 0 1 6.5
Yarullin Marek 0 0 0 0 0 7.3

DK

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY