TJ Sokol Třebeš - U17 1:0 (0:0)

Třebeš - Na první soutěžní zápas tohoto ročníku jsme se všichni moc těšili a vstoupili jsme do něj velmi živě, aktivně a odhodlaně.

Soupeře jsme nenechali příliš na míči, snažili jsme se útočit ve větším počtu hráčů a chopit se vedení. Bohužel se nám nedařila  předfinální a finální fáze hry. I když k některým šancím jsme se blížili, měli jsme několikrát míč na kopačkách ve vápně domácích, tak pořádně se nám nepodařilo vystřelit. Třebeš hrozila ojedinělými úniky, které jednou zastavil odkopem na poslední chvíli Hrabě, a při dobré střele zpoza šestnáctky efektním zákrokem Steiner. Poločas skončil bez branek a s tím jsme se nechtěli smířit. Chtěli jsme do Prahy přivézt plný počet bodů.

Vstup do druhého dějství nám bohužel nevyšel. Po odvráceném rohu a následném centru na zadní tyč se nejlépe zorientoval domácí Bartoníček a domácí se dostali do vedení 1:0. Od té chvíle jsme započali dlouhotrvající tlak, který s každou minutou gradoval. Vytvořili jsme si dostatek šancí, střel, přímých kopů. Po krásné narážečce se Sinkulou šel sám na brankáře skvěle hrající Burger - trefil tyč. Yarullin se dostal do podobné situace, ale z gólu jsme se opět neradovali. Filip Sinkula přiváděl domácí obranu k zoufalství a naservíroval spoustu vynikajících centrů před branku - opět bez gólového efektu. Sám pak hlavičkoval po dobře čechraném míči těsně mimo bránu. Střely z dálky si vyzkoušel Mizer, dvakrát Yarullin. I přes stálý a velký tlak se nám branku za celý zápas vstřelit nepodařilo.

Do Prahy jsme se vraceli smutní, protože jsme věděli, že jsme si za svůj výkon zasloužili mnohem víc. Hráčům jsme s Karlem poděkovali, neboť kluci na hřišti nechali všechny své síly a za předvedenou hru i nasazení si od nás nezaslouží nic jiného než pochvalu.

Sestava: Steiner - Yarullin, Švejda(K), Madej, Hrabě - Kraus, Mizer (58´ Muroň), Burger - Skřivan (54´ Votruba) , Sinkula, Benetka (63´ Štěpán)
Připraven: Bayer
Datový analytik: Bajrami
Rozhodčí: Martínek Petr, Kekelák Michal, Bečvář Lubomír
Diváci: 55

Statistiky zápasu:

 TŘEBEŠ STŘEŠOVICE 
 1 góly
 11 střely celkem  17 
 7 střely na bránu
 4  střely vedle 10 
 2  ofsajdy
 13  fauly 12 
 3  rohy
0 žluté karty 1
0 červené karty 0

Statistiky hráčů:

Jméno

g

a

žk

čk

s

h

Bayer David

- -

- -

- -

- -

- -

- -

Benetka Patrik

0

0

0

0

1

6

Skřivan Jakub

0

0

0

0

0

6

Burger Jonáš

0

0

0

0

2

7.5

Hrabě Lukáš

0

0

0

0

0

6

Kraus Matěj

0

0

0

0

1

6.5

Madej Jakub

0

0

1

0

0

7

Mizer Pavel

0

0

0

0

3

6.5

Muroň Václav 0 0 0 0 0 6

Sinkula Filip

0

0

0

0

5

7

Steiner Patrik

0

0

0

0

6

6.5

Štěpán Šimon

0

0

0

0

0

6

Švejda Marek

0

0

0

0

1

7

Votruba Tadeáš

0

0

0

0

0

6

Yarullin Marek

0

0

0

0

4

7.5

legenda:
g - góly, a - asistence, žk - žluté karty, čk - červené karty, s - střely (brankář. zákroky), h - hodnocení
Hodnotí se hráči, kteří odehráli 25´ a více.

Jubilea (počítáno od ročníku 2015/2016):
Hrabě Lukáš - 70 . zápas za SKS
Madej Jakub - 100. zápas za SKS
Mizer Pavel - 15. zápas za SKS


DK 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY