FC Tempo Praha - U17 9:2 (1:2)

Lhotka - Po naší zimní přípravě jsem nemohl očekávat nic jiného. Měli jsme jedenáct lidí na marodce a čekal nás velmi těžký soupeř. Natoupili jsme k zápasu tedy bez nějakých velkých očekávání a klukům patří velký díky za výkon v první půli! Ve druhé nám podle očekávání došli síly a byl z toho debakl.

Po zápase jsem přišel do kabiny se všemi hráči jsem si podal ruku a řekl ať zvednou hlavu, že soutěž pro nás začíná až za týden na Admiře. V úterý bylo na tréninku patnáct borců a společně věříme v lepší zítřky.

Sestava SKS1911: Vyleťal - Magendas, Zima (51´Krejčí), Fischer, Mužík - Jakubička, Kučera, Melounek, Novotný (65´Bočan) -

Kříž (21´Thor), Hudec (72´Cockrell)

Branky SKS1911: 10´Magendas, 14´Melounek

FOTO Z UTKÁNÍ: ZDE

Melounek František

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY