SK Benešov B - U17 2:0 (0:0)

Benešov - Odložené 1,kolo jsme dohrávali první prosincovou  sobotu  v Benešově. Za mrazivého počasí jsme se postavili místnímu týmu B,kteří hráli  se dvěma posilami z ligového "Áčka"

Do zápasu vstoupili lépe domácí. Hned v 1' přišel rychlý míč za obranu, střela byla naštěstí zblokovaná. V 5' vyskočil na roh trestuhodně domácí útočník sám - míč branku minul. V 10' povedená kombinace Benešova skončila střelou do míst, kde stál náš brankář Patrik Steiner

( výpomoc u ročníku 2003). Pak se hrálo převážně uprostřed hřiště bez vzruchů před oběma brankami. První náš pokus o ohrožení branky přišel ve 20'. Na výlet se vydal Michal Truxa, místo střely si zkusil pozici ještě vylepšit a míč před brankovou čárou už nestihl. Ve 22' vysunul obloučkem Matěj Puchinger Lukáše Bartáka, ten, ač okopáván jak řepa, stačil zakončit, bohužel mimo. Ve 28' přímý kop Daniela Markvarta vracel před branku Adam Vejvoda, Mark Burnham ještě hledal hlavu Lukáše Bartáka - střelu vyrazil domácí brankář. Následuje rohový kop a mírný tlak, bohužel bez kloudnějšího zakončení. 32' přinesla poslední šanci poločasu. Rohový kop Benešova - naše hlavička na vlastní branku a včasný zákrok Le Minh Truonga, který míč odvrací.

Nástup do druhé půle v podání domácích byl ještě výraznější. Ve 41' si centr našel hlavu domácího hráče - 1:0. Odpovídáme o minutu později. Ben Jetton se prosmýkl mezi obrámci, jeho střela našla jen gólmana. Ve 48' naši hrubku v obraně domácí ještě nepotrestali. V 51' se z místa stopera k zakončení dostal Matěj Puchinger, jeho střele chyběla razance. O chvíli později náš rychlý brejk zastavil  nesprávně zvednutý praporek asistenta na čáře. Míč se okamžitě vrátil na naší půlku, kde ne zcela zkonsolidovaná obrana nechala prostor ke střele domácímu kapitánovi a ten se trefil přesně pod břevno - 2:0. To nám sebralo vítr z plachet.  Na posledních 15' jsme  vysunuli dalšího hráče do útoku se snahou s výsledkem něco udělat. Domácí obrana pracovala bez velkých chyb a nám tak nezbývali než střely z dálky, které neměly mnoho šancí na úspěch. Domácí tak mohli vyrážet do otevřenější obrany, ale ani oni se už do žádné velké šance nedostali.

V zápase nám utekly oba začátky poločasů. Postupně jsme hru vyrovnali, ale přes dobrou obranu jsme se nedokázali, i vinou "nepohybu" bez míče, prosadit. V zimní přestávce tak máme na čem pracovat. Na jaře nás čeká jako první opět celek z Benešova a budeme jim chtít porážku oplatit.

Statistika: SK Benešov b - SK Střešovice 1911 2:0 (0:0).

Sestava: Patrik Steiner (03) - Daniel Markvart, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Adam Vejvoda, Mark Burnham, Marek Papež, Le Minh Truong - Lukáš Barták, Ben Jetton. Střídal: Štěpán Jeleček.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY