U17 - FC Sellier&Bellot Vlašim 2:1 (0:1)

Střešovice - Drama se šťastným koncem. Naše třetí letošní vítězství se vůbec nerodilo lehce. Opět zápas dvou rozdílných poločasů.

Začali jsme dobře. Kontrolovali jsme míč, nepouštěli soupeře k zakončení.  K prvnímu  zakončení se ve 4' dostal Filip Kodytek - nemířil přesně. Stejně se vedlo hostům o chvíli později. Ve 14' pod tlakem chybovala naše obrana a vlašimský útočník sám proti Vaškovi Hrdličkovi s malými problémy dokázal dostat míč do branky - 0:1. Po obdržené brance kluci přestali hrát. Hosté převzal iniciativu. Důrazně napadali naší rozehrávku. Nedokázali jsme udžet míč na našich kopačkách.  O odpověď se ještě pokusil Lukáš Barták, po kolmici od Lukáše Ryse nemířil přesně. Další dva pokusy vlašimských zlikvidoval Vašek Hrdlička. Do ojedinělé šance dostal svým důrazem Alex Fiala Lukáše Bartáka - zakončení opět vedle. Ve 35' vyvezl míč Michal Truxa, Alex Fiala z jeho nahrávky vystřelit nedokázal. Rychlý protiútok Vlašimi vyrazil Vašek Hrdlička na roh. Rohový kop proskočil přes naše obránce do malého vápna, kde jsme s vypětím sil míč dostali mimo dostřel.

Do druhé půle jsme vstoupili proměněni. Už ve 41' si zpracoval míš na vápně Lukáš Barták a z otočky trefil nádherně pod břevno - 1:1. V 54' zakončoval hlavou Le Minh Truong - nepřesně. Následné dva pokusy hostí skončili u Vaška Hrdličky. Přichází naše desetiminutovka. 63' a pokus Michal Truxy - těsně nad. V 65' rozehráváme několik rohových kopů - obrana Vlašimi je pozorná. V 66' se po pravé straně prohnal Lukáš Barták, jeho přihrávka zpět nachází Daniela Markvarta, jeho pokus je příliš slavbý na ohrožení branky. V 73' se sám před naší brankou zjevil vlašimský hráč - první střelu Vašek Hrdlička srazil vedle sebe a na poslední chvíli míč zalehl - ufff. V 80' našel pasem Matěj Puchinger rozběhnutého Le Minh Truonga, na jeho přihrávku na malé vápno si seběhl Daniel Markvart a v páde trefuje od tyče do branky - 2:1. Na odpověď už hostům nezbyl čas a ni síly.

Začátek zápasu jsme kontrolovali.  Bohužel jen do inkasované branky. Kluci si přestali věřit a soupeř převzal iniciativu. Rychle a důrazně napadali naše hráče. Přesně kombinovali, naštěstí pro nás chybělo kvalitnější zakončení. Druhá půle patřila nám. Uklidnili jsme se, dostali míč pod kontrolu. I nám chyběl větší klid v koncovce. Přesto jsme dokázali výsledek otočit.

Statistika: SK Střešovice 1911 - FC Sellier&Bellot Vlašim 2:1 (0:1). Branky: Lukáš Barták, Daniel Markvart.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňhal, Filp Kodytek, Lukáš Rys, Michal Truxa - Matěj Puchinger - Daniel Markvart, Lukáš Barták, Marek Papež, Le Minh Truong - Alex Fiala.

Připraveni byli: Štěpán Jeleček, Dominik Hlasica, Boging Wang, Tadeáš Vyleťal.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY