Dukla Praha B - U17 6:1 (2:1)

Strahov - Na větrné hůrce. V sobotním větrném počasí jsme se utkali s Duklou B. Čekal nás poslední pražský soupeř z čela tabulky. Věděli jsme, že je soupeř silný na míči, v kombinaci. Na to měl platit náš důraz.

Hned ve 3' jsme získali míč při atakování rozehrávky domácího brabkáře a Lukáš Barták mířil přesně - 0:1. V 6' se ke střele dostal Alex Fiala, jeho zablokovaný pokus šel mimo branku. Rohový kop usměrňoval Matěj Puchinger těsně vedle. V 8' poprvé zakončovali domácí - nad. O chvíli později šel druhý pokus vedle. Dukla držela míč, její hráči dobře kombinovali, pohybem si říkali o míč. My jsme bývali často v souboji ppozdě nebo vůbec. Naštěstí chyběla Dukle finální přihrávka. Až do 18', kdy rychlá kombinace a povedená střela vedla k vyrovnání - 1:1. Ve 25' jsme zahrávali rohový kop, střelu k tyči vyrazil domácí obránce na brankové čáře. Rychlý protiútok dokázal Vašek Hrdlička zneškodnit. Ve 31' šli domácí do vedení. Na přihrávku za obranu jsme reagovali pozdě a střela podél vyběhnutého Vaška Hrdličky znamenala druhý gól - 2:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktovněji. Ve 44' rohový kop našel Matěje Puchingera, on nenašel branku. Ve 49' zahráli domácí další dlouhý míč za obranu, bohužel z toho byl další gól - 3:1. V 55' další šanci z rohového kopu zablokovala domácí obrana. V 59' napřáhl ze 16 metrů Lukáš Barták - nad. V 62' roh Daniela Markvarta našel Le Minh Truonga, jehož dva pokusy zablokovali domácí, stejně i dorážku Lukáše Bartáka z brankové čáry. Ve 25' zakončoval Marek Papež, brankář míč chytil. Domácí předvedli rychlý brejk a po pár vteřinách přesně zakončovali - 4:1. Ve 46' se v poslední šanci objevili nejprve Lukáš Barták a poté Mark Burnham, ani jeden neuspěl. Domácí v zápase poprvé předvedli dlouhý výkop brankáře, chybně odmávaný ( ale neodpískaný) ofsajd zastavil naše hráče., ne však domácí, kteří v útoky 3 na jednoho trestali - 5:1. Na konečných 6:1 pečetili domácí v 80'.

První půle byla z naší strany příšerná. Neudrželi jsme míč na kopačkách, pozdě  jsme chodili do soubojů. I přes pokyny, se kluci uchylovali k dlouhým nákopům, ze kterých jsme nic nevytěžili. Spíše jsme Duklu naháněli, většinoi neúspěšně. Druhá půle byla o poznání lepší. Dokázali jsme kombinovat, dostávali jsme se do zakončení. Bohužel produktivita je mizerná.

Statistika: Dukla Praha B - SK Střešovice 1911 6:1 (2:1), branka: Lukáš Barták.

Sestava: Vašek Hrdlička- Daniel Markvart, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Filip Kodytek - Adam Vejvoda, Marek Papež, Mark Burnham, Le Minh Truong - Lukáš Barták - Alex Fiala.

Střídali: Jenda Maňhal, Milan Hrdlička, Štěpán Jeleček.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY