U17 - FC Tempo 3:1 (1:1)

tempo nové 2017Střešovice - Do třetice nás v říjnu čekal pražský soupeř z čela tabulky - tentokrát lídr divize - FC Tempo. Po dvou prohrách ( Meteor a Vyšehrad) a dvou odlišných výkonech ( Meteor - dobrý výkon, Vyšehrad - o poznání slabší) jsme neměli co ztratit.

Konečně v plné sestavě. Začali jsme pozorně, přesto se soupeř dostal do první šance. Ve 3' na poslední chvíli hasil Michal Truxa. Ve 13' zahrozil Lukáš Barták, jeho střela byla zblokovaná. Doposud jsme nechávali hostům více prostoru. Proto se mu dařilo kombinovat uprosřed hřiště. Naštěstí  chyběla finální přihrávka. Až do 22', kdy jsme ztratili zbytěčně míč na půlící čáře a Tempo v útoku 3 na 2 nezaváhalo a střelou pod vyběhnutého Vaška Hrdličku se ujalo vedení - 0:1. Obdržený gól kluky nastartoval. Nechávali jsme hostům méně prostoru, přidali na důrazu. Ve 24 ' se centr z pravé strany snesl na nárt Michala Truxy a jeho výstavní rána z voleje znamenala vyrovnání - 1:1. Ve 26' z hranice vápna pálil levačkou Lukáš Barták, brankář střelu konečky prstů vyrazil. Ve 38' se po nepřesném odkopu hostujícího brankáře k zakončení dostal opět Lukáš Barták, ale netrefil.

Druhou půli jsme začali tak jak jsme ukončili první - aktivně. Ve 49' byl ve výskoku v pokutovém území přistrčen Daniel Markvart - píšťalka sudího zůstala němá.  V 50' pokus Marka Burnhama mířil těsně nad. V 56' přetáhl rohový kop Michal Truxa na Alexe Fialu, ten hlavou vrátil před branku, kde čekal na správném místě Matěj Puchinger - 2:1. Po vedoucím góli jsme trochu ustoupili od nátlakové hry. Hosté měli najednou víc prostoru, ale většina pokusů končila zvednutým praporkem - ofsajd.  Dvě situace vyřešil Vašek Hrdlička včasným vyběhnutím. Pak se v několika nadějných akcích objevil Le Minh Truong. Jedna střela nad, jedna vedle a jedna do brankáře - škoda. 75' znamenala definitivní uklidnění - rozehrávku brankáře vystihl Mark Burnham a střelou pod břevno potvrdil naše vítězství - 3:1. Na výsledku nic nezměnila ani další střela Marka Burnhama, ani dorážka Le Minh Truonga.

Proti prvnímu celku tabulky jsme předvedli skvělý výkon, Bojovnost, obětavost, kombinace, střelba - to byly atributy našeho letošního druhého vítězství. Kluci zaslouží za předvedený výkon pochvalu.

Statistika: SK Střešovice 1911 - FC TEMPO Praha 3:1 (1:1), branky: Michal Truxa, Matěj Puchinger, Mark Burnham.

Sestava: Vašek Hrdlička - Filip Kodytek, Lukáš Rys, Matěj Puchinher, Michal Truxa - Daniel Markvart, marek Papež, Mark Burnham, Le Minh Truong - Lukáš Barták - Alex Fiala.

Střídali: Adam Vejvoda, Jenda Maňhal.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY