U17 - FK Meteor Praha VIII B 0:2 (0:1)

MeteorStřešovice - V osmém zápasu podzimu jsme se utkali s pražským Meteorem. Myjsme se konečně sešli v plné sestavě. Meteor hraje divizi s ročníkem 2002. Od začátku začal na hřišti boj o každý míč, o každou šanci.

Ve 3' přímý kop Daniela Markvarta našel Alexe Fialu, jeho střela už branku ne. V 9' Vašek Hrdlička kryje první pokus hostí, dorážku nepřipustí Lukáš Rys. Z protiútoku vysunul Marek Papež Daniela Markvarta, který místo střely volí přihrávku - škoda. Ve 13' nás Meteor načapal nepřipravené. špatné rozebrání hráčů při autovém vhazování, míč přelétl obranu a útočící hráč podél brankáře zakončuje - 0:1. Ve 27' jsme ani natřikrát nedostali při závaru míč do branky - Michal Truxa ani Jenda Maňhal ani Mark Burnham nenašli v zahuštěné obraně skulinu. Poslední šanci před poločasem měl LAex Fiala, ale i jeho střela na zadní tyči byla zablokovaná.

Druhá půle se podobá první. Tvrdé souboje převážně uprostřed hřiště, trošku zbrklá rozehrávka. Z naší strany se odo zakončení dostal Le Minh Truong a Alex Fiala, ale neuspěli. Pěknou střelu z přímého kopu Meteoru vyrazil Vašek Hrdlička. Ke konci zápasu hru otevřeme ve snaze vyrovnat. Za to jsme potrestáni druhou brankou. Vysoký míč, který přelétl dva obránce najde ještě loni střešovického útočníka Jakuba Řeháka, toho času ve službách Meteoru, a ten si s nabídnutou šancí pradí - 0:2. Pro Meteor obrovská úleva , pro nás zklamání.

V sobotu jsme odehráli utkání, ve kterém nebylo poznat, že hraje druhý s předposledním. Vyrovnali jsme se soupeři v tvrdosti, bojovnosti. Pro Meteor mluvilo jen proměňování šancí.

Statistika: SK Střešovice 1911 - FK Meteor Praha VIII 0:2 (0:1)

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňhal, Filip Kodytek, Lukáš Rys, Michal Truxa - Daniel Markvart, Lukáš Barták, Marek Papež, Mark Burnham, Le Minh Truong - Alex Fiala.Střídal: Adam Vejvoda.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY