MFK Trutnov - U17 5:1 (1:0)

trutnov mfkTrutnov - Další soupeř z východu Čech. A bohužel další prohra. Opět nám chybělo pár hráčů základní sestavy, za to byl po pětizápasové pauze připraven na lavičce Lukáš Barták. Domácí začali dobře. Už v 5' obrana nezachytila vysoký míč a opět dostáváme brzký gól - 1:0. Naše hra postrádá důraz, nechodíme do soubojů, míč nás neposlouchá.

Trutnov sice kombinuje lépe, ale ani jeho akce nejsou nebezpečné. Už v 15' poprvé střídáme. Zdravotní indispozice vyhnaly ze hřiště Milana Hrdličku. Nastupuje Lukáš Barták. Ve 22' zaznamenáváme první střelu - nedůrazný pokus Marka papeže. Ve 33' zatáhl po pravé straně míč Filip Kodytek, střela Alexe Fiala je zablokovaná. Ve 32' střídáme podruhé, opět zdravotní potíže. Místo Dominika Hlasici vybíhá Štěpán Jeleček. Ve 34' vybojoval svým důrazem míč Alex Fiala, střela Marka Papeže našla jen brankáře. Konec poločasu patří domácím. První pokus z dálky míří nad. Nájezd po zaváhání obrany zneškodňuje Vašek Hrdlička.

Druhý poločas začínáme nadějně. Alex Fiala se probil po pravé straně. Jeho prudký centr si trutnovský obránce sráží do branky - 1:1. Remíza nevydrží dlouho. O dvě minuty později si domácí po chybách berou vedení zpět - 2:1. Náporo pokračuje. Míč za obranu včasným vyběhnutím likviduje Vašek Hrdlička. Když už je brankář překonaný, zastupuje ho na brankové čáře Marek Papež. Další tvrdou střelu Vašek Hrdlička sráží nad. V 58' se připomínáme my. Přímý kop Marka Burnhama usměrňuje Matěj Puchinger do břevna, dorážka Michala Truxi síť nerozvlnila. A pak opět domácí. V 62' si po rohovém kopu Trutnova srážíme střelu do branky sami - 3:1.  67' a útok po pravé straně, přihrávka před branku, která našla domácího útočníka a stačí jen usměrnit - 4:1. Poslední gól padá opět po rohovém kopu. Střela neobsazeného hráče pečetí naší prohru - 5:1. V závěru se o korekci pokoušel Alex Fiala, ale hlavou minul.

Příští týden nás čeká domácí zápas proti METEORU. Snad se konečně sejdeme v plné sestavě.

 

Statistika: MFK Trutnov - SK Střešovice 1911  5:1 (1:0), branka: Alex Fiala.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňhal, Filip KOdytek, Lukáš Rys, Michal Truxa - Daniel Markvart, Mark Burnham, Matěj Pucjinger, Marek Papež - Milan Hrdlička, Alex Fiala.

Střídali: Lukáš Barták, Štěpán Jeleček.

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY