U17 - RMSK Cidlina 3:5 (3:1)

cidlina rmsk nový bydžovStřešovice - Jako den a noc. Tak se dají popsat dva poločasy posledního utkání. První poločas na jedničku, druhý už o poznání horší.

Ještě ne zcela v plné sestavě jsme nastoupili proti RMSK Cidlina. A začali jsme náporem. Už v 7' se hlavičkou po rohovém kopu prosadil Matěj Puchinger - 1:0. Konečně se mu podařilo skórovat. V 9' dostal ideální přihrávku Le Minh Truong, jeho uvolnění v pokutovém území zastavil faulem hostující brankář. Byla z toho penalta, ale žlutá karta ne !? K exekuci se postavil Mark Burnham a nekompromisně zvyšoval - 2:0. Nápor pokračoval. Po pravé straně se prosmýkl Dan Markvart, jeho přízemní sehrávka adresáta nenalezla. Ve 14' se připomenuli hosté. Prudkou střelu ze 17ti metrů zastavilo břevno. V 15' střílel Mark Burnham po sklepnutí Jendy Maňhala vedle. V 17' vystihl rozehrávku brankáře Cidliny Alex Fiala, míč rychle zpracoval a lobem zakončil - 3:0. Ve 24' zakončoval Lukáš Rys do brankáře. Ve 30' se radovali hosté. Rychlá akce po pravé straně, prudká přihrávka před branku a dobíhající útočník a - 3:1. O chvilku později hlavičkoval Matěj Puchinger po rohovém kopu kousíček mimo.

Už na konci prvního poločasu přeskupila Cidlina síly a začala být nebezpečná. I ve druhém poločase pokračovala převaha hostí. Více drželi míč, kombinaci střídali dlouhé nákopy. Po jednou útoku Cidliny se ve 42' do protiútoku hrnul Le MInh Truong. Jeho pokus brankář vyrazil, dorážku Dana Markvarta zablokovala obrana. Ve 45' se odkop od naší branky rychle vrátil do našeho vápna a hostující útočník tvrdou střelou prostřelil Vaška Hrdličku - 3:2. O chvíli později překazil útok včasným vyběhnutím Vašek Hrdlička. Ve 49' si skvěle poradil s tvrdou střelou. V 55' Cidlina vyrovnala. Přímý kop našel osamocenou hlavu cidlinského hráče a od tyče se míč odrazil do brány - 3:3. Náše pokusy končily většinou zablokované obranou hostí nebo nepřesnou přihrávkou. A tak Cidlina trestala. V 61' se po rohovém kopu nekompromisně do míče opřel nehlídaný útočník hostí - 3:4. V 71' další rohový kop a další neobsazený hráč hlavičkuje do branky - 3:5.

V prvním poločase jsme hráli aktivně. Kombinovali, napadali, stříleli. Po 30 minutách jsme trochu polevili. Hosté toho využili. A ve druhé půli nás přehrávali. Škoda nevyužitých šancí v první půli, výsledek mohl být jiný.

Statistika: SK Střešovice 1911 - RMSK Cidlina 3:5 (3:1), branky: Matěj Puchinger, Mark Burnham, Alex Fala.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňhal, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Dan Markvart, Mrek Papež, Mark Burnham, Le Minh Truong - Alex Fiala, Milan Hrdlička.   Střídali: Ben Jetton, Adam Vejvoda, Ben Magendas, Fanda Melounek.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY