TJ Jiskra Ústí n/O. - U17 3:2 (1:1)

ústí nad orlicíÚstí nad Orlicí - Další z dalekých štací při podzimní části divize nás zanesla do Ústí nad Orlicí. Tentokrát jsme si pohlídali začátek a nepřipustili brzké vedení soupeře. Přesto si nevezeme ani bod.


Na kluzkém trávníků měla obě mužstva problémy ze stabilitou. Hra byla neuspořádáná, plná nepřesností. Přesto jsme se ve 3' dostali k zakončení, hlavička po rohovém kopu bránu nenašla. V 16' jsme se poprvé radovali. Dan Markvart se prosmýkl po pravé straně a nabil Markovi Papežovi, jehož střela zapadla na zadní tyč - 0:1. Dále jsme se snažili o zakončení, zejména z poza vápna, ale pokusům chyběla přesnost. Ve 26' si do pokutového území naběhl Dan Markvart, jeho střet s obráncem posoudil rozhodčí kupodivu jako nafilmovaný pád, následovala žlutá karta a vyloučení na 10 minut. Domácí v přesilovce trochu ožili, jejich pokusy nebyly nebezpečné. Až přišla 33', nedůrazná střela vyklouzla Vaškovi Hrdličkovi z rukou, ještě ji stačil před domácím obráncem zachytit, alepo chvíli se ozval hvizd rozhodčího a uznaný gól (překvapení č.2) - 1:1. Do kabin se šlo za vyrovnaného stavu.


Druhá půle začala opět naší aktivitou Ve 41' se po kombinaci k zakončení dostal Le Minh Truong, střela byla zablokovaná. O chvíli později střela stejného hráče těsně míjí tyč. V 66' s k ojedinělé šanci dostali domácí a hned střelou k tyči překonali Vaška Hrdličku - 2:1. Ve velké šanci se objevil Marek Papež, ale jeho střela minula branku. V 72' jsme se dostali k vyrovnání. Centr Dana Markvarta našel hlavu Michal Truxy, jeho hlavičku zstavila tyč a zdorážky hlavou zakončoval konečně Le Minh Truong - 2:2. V samostatném úniku se pak objevil znovu Marek Papež, jeho pokus konečky prstů brankář vytěsnil na tyč. Poslední naší velkou šanci měl Alex Fiala, ale jeho střelu z 12 metrů gólman chytil. V 81' přišlo rozhodnutí zápasu. V samostatném úniku po ofsajdu, který rozhodčí " neviděl" a po faulu loktem na dobíhajícího stopera domácí útočník prostřelil Vaška Hrdličku - 3:2.


Tentokrát jsme si nezasloužili prohrát. A když pomineme minely rozhodčích, měli jsme proměnit více šancí, které jsme si vypracovali a o výsledku mohlo být rozhodnuto.

Statistika: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Střešovice 1911  3:2 (1:1), branky: Marek Papež, Le MInh Truong.

 

Sestava: Vašek Hrdlička - Filip Kodytek, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Dan Markvart, Marek Papež, Le Minh Truong, Adam Vejvoda - Ben Jetton, Alex Fiala.   Střídal: Milan Hrdlička

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY