TJ Sokol Třebeš - U17 3:1 (3:0)

třebešHr.Králové -V rámci  4.kole jsme vyjeli do Hradce Králové na zápas proti Sokolu Třebeš. Opět jsme se bohužel nevyvarovali počátečnímu útlumu.

Chvíli po rozhrávce jsme nezachytili nákop na pravou stranu, domácí hráč se dostal k zakončení a pěknou střelou na zadní tyč nedal Vaškovi Hrdličkovi šanci - 1:0. Brzký gól na dokonale zaskočil. 15 minut se hrálo uprostřed hřiště bez větších šancí. Až jsme nedůrazně bránili rohový kop Třebeše a ti hlavou zvýšili - 2:0. V 19' se završil náš zmar. Vysoký míč propadl za naší obranu, a domácí útočník nedal Vaškovi šanci - 3:0. My jsme se pořád hledali. První střelecký pokus z našich kopaček přišel až ve 27', ale mířili jsme jen přesně do brankáře. Postupně přebýráme taktovku hry. Ve 31' zakočoval po centru Alexe Fiali Dan Markvart hlavou jen mimo. Ani další pokus Marka Burnhama se mezi tyče nevešel. Druhý pokus dvojice Fiala Markvart ke gólu nevedl.

Do druhého poločasu jsme nastoupili jako vyměnění. Kluci přidali na bojovnosti, kombinovali. Tlačíme se před branku, ale místo zakončení volíme ještě jednu přihrávku. Ve 44' se domácím podařil brejk, který ale včasným výběhem zlikvidoval Vašek Hrdlička. Další pětiminutovka atřila domácím. Ani oni neměli přesnou mušku. Konec zápasu patří nám. V 63' na centr Michala Truxi skáčí mark Burnham a Adam Vejvoda - oba míjejí. O minutu později přesnou střelou ze střední vzdálenosti Michal Truxa přeci jen snižuje - 3:1. V 70' jsme nacvičeným signálem rozehráli přímý kop, střelu tečí vyrěsnil obránce na roh. Po jeho rozehrání se domácí už už dostávali k brejku, který zastavil Filip Kodytek jen za cenu žluté karty a vyloučení. I o deseti domácí přehráváme, ale na snížení to nestačí. A když se neujala ani střela v 80', zápas končí vítězstvím domácích.

Zápas jsme si prohráli v úvodu. Prvních 20' kdy padly všechny góly Třebeše, jako bychom ještě spali. Přesto, že jsme se ve druhé půli obdivuhodně zvedli, chyběl k lepšímu výsledku klid v koncovce.

Statistika: TJ Sokol Třebeš - SK Střešovice 1911 3:1 (3:0), branka: Michal Truxa.

Sestava: Vašek Hrdlička - Štěpán Jeleček, Filip Kodytek, Lukáš Rys, Michal Truxa - Martek Papež, Mark Burnham, Dan Markvart, Le Minh Truong - Ben Jetton, Alex Fiala    střídali: Jenda Maňhal, Adam Vejvoda.

Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY