U17 - FK Admira Praha B 1:3 (0:2)

AdmiraStřešovice - Ve třetím kole jsme doma nastoupili proti druhému pražskému celku - Admiře B. A opět jsme nezačali šťastně.

První zaváhání přišlo ve druhé minutě, kdy promáchnutý polovysoký míč dostihl na hřišti hostující útočník a poslal před branku přihrávku, kterou jeho spoluhráč v klidu doklepl do branky - 0:1. Po gólu jsme začali být aktivní. V 6' přímý kop Mark Burnhama zblokovala zeď a dorážku Le Minh Truonga srazili hosté na roh. Po jeho zahrání se hlavička Alexe Fialy do branky nevešla. I Admira byla před naší brankou nebezpečné. Ve 12' ještě tvrdá střela brankou neskončila. Ve 14' akce po pravé straně končí přízemním centrem, který přešel přes celou obranu před nabíhajícího útočníka, s nímž se nevrátil nikdo z našich - 0:2. Soupeř dál hrozil ze standartek, které jsme jen těžko bránili. Ale i my jsme se snažili o zakončení. Centr Dana Markvarta netrefil Domink Hlasica. Akci Michala Truxy po levé straně zakončoval Mark Burnham z voleje vedle. Pokus Michal truxy přímo z rohu brankář hostí chytil. Střelu Marka Burnhama z vápna brankář vyrazil. Poslední náš pokus z kopačky Michal Truxy zastavilo břevno. Ani jeden z pěti šancí hostí brankou taky neskončil.

I ve druhé půli se hrálo ofnezivně. Ve 41' střela Admiry jen těsně minula břevno. Hlavičku osamoceného soupeře vyrazil Vašek Hrdlička. Ve 45' jsme se dočkali my. Centr Dana Markvarta propadl za obranu, brankář míč jen lehce vyrazil a Alex Fiala již neměl těžkou práci - 1:2. O minutu později se do gólové šance dostal Ben Jetton, ale trefil vyběhnuvšího brankáře. Dvě šance Admiry stihl odvrátit Michal Truxa. Ve 48' přímý kop Alexe Fialy brankou neskončil. V 58' se radovali hosté. Matěj Puchinger dostal zblízka do obličeje. Otřesen zůstal ležet, hosté toho využili a osamocený útočník si již dokázal poradit - 1:3. Poré jsme se vrhli do ofenzívy s nadějí na vyrovnání. Většina našich akcí ale končila na nepřesných finálních přihrávkách. Admira se dvakrát dostala do brejku, ale Vašek Hrdlička vždy včas vystoupil proti útočníkům, kteří zbrkle zakončovali vedle. Poslední šanci jsme měli v 77'. Střelu Alexe Fialy brankář jen vyrazil, ale Markovi Burnhamovi se při střele svezl míč po nártu a střela skončila vedle.

Hráli jsme vyrovnané útočné utkání s velkým počtem našich nepřesností a opět s prospaným úvodem.

Statistika: SK Střešovice 1911 - FK ADMIRA Praha B 1:3 (0:2), branka: Alex Fiala.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňhal, Filip Kodytek, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Marek Papež, Mark Burnham, Dan Markvart, Le Minh Truong - Alex Fiala,Dominik Hlasica. Střídali: Ben Jetton, Adam Vejvoda.

Jirka Barták 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY