FK Kolín - U17 4:0 (2:0)

kolín fkKolín - Druhé kolo nás zavedlo do Kolína. Po týdením soustředění, ale bez zraněného Lukáše Bartáka, jsme se chtěli opět bodovat. Jenže...

Domácí nás zaskočili již ve 2'. Pomalu jsme přistupovali k soupeři a nechali domácího záložníka vystřelit. Jeho střela se od tyče odrazila do brány - 1:0. My jsme poprvé zakočovali v 11' Alexem Fialou - vedle. V 15' povedenou střelu domácích vytlačil Vašek Hrdlička konečky prstů nad branku. V 17' přišlo první vyloučení. Hráč FK Kolín byl potrestán za úder loktem. V přesilovce jsme se dostali jen k jedné střele, ale střela Marka Burnhama se mezi tyče nevešla. Ve 24' jsme inkasovali podruhé. Po našem tlaku se domácím povedl rychlý kontr, který kolínský útočník zakončil střelou podél vybíhajícího Vaška Hrdličky -  2:0. V první půli nás domácí přehrávali. Byli silnější na míči, lepší v kombinaci a rychlejší v pohybu. Přesto jsme je pustili jen do třech šancí, které však dokázali dvakrát využít. My jsme směrem dopředu moc nevymysleli.

Vstup do druhé půle byl zoufalý. Už ve 46' jsme inkasovali potřetí. Dlouhý aut - dostat se před obránce a střela k tyči. Jednoduchý recept na gól - 3:0. Naše hra se zlepšila. V kombinaci jsme se Kolínu vyrovnali. Ale hra nám šla jen k pokutovému území. Tam chyběla překvapivá přihrávka nebo přesná střela. Domácí využívali dlouhé nákopy za obranu. Často byli v ofsajdu, ale občas jim to vyšlo. Jednu takovou šanci zlikvidoval Vašek Hrdlička rychlým vyběhnutím. O chvíli později se po straně probil Michal Truxa, ale nemířil přesně. V 67' špatný odkop od branky potrestali domácí čtvrtou brankou - 4:0. V poslední šanci se objevil Dan Markvart. Své sólo po pravé straně zakončil střelou levačkou vedle - bohužel.

Tentokrát jsme neodehráli dobré utkání. Chyběla bojovnost, rychlost a vůle, něco s výsledkem udělat. Sand se nám bojovná nálada vrátí v pátek. To ve 13:30 přivítáme doma Admiru.

Statistika: FK kolín - SK Střešovice 1911 4:0 (2:0).

Sestava: Vašek Hrdlička - Filip Kodytek, Lukáš Rys, Matěj Puchinger, Michal Truxa - Marek Papež, Mark Burnham, Dan Markvart, Le Minh Truong - Ben Jetton - Alex Fiala.  Střídali: Jenda Maňhal, Štěpán Jeleček, Dominik Hlasica, Milan Hrdlička.

Jirka Barták

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY