U17 - FK Viktoria Žižkov B 2:1 (0:1)

zizkovStřešovice - V sobotu 19.8.2017 jsme nastoupili k prvnímu "diviznímu" zápasu. Jako poslední jsme se toho dne utkali doma s Viktorkou Žižkov (B).

Zápas začal svižně. Dlouho se bojovalo o střed hřiště. Většinu pokusů o zakončení končila na pozorných obranách. V první šanci se objevil Le Minh Truong, jehož hlavička skončila v síti, ale pro ofsajd nebyla uznána. O chvíli později zakončoval střelou opět Truong, ale brankář byl pozorný. I hosté se dostávali k zakončení, hlavně po našich chybách. Střely končili naštěstí těsně mimo. V 19' jsme si zažili nové pravidlo. Vyloučení po žluté kartě, ale proti 10 se nám nevedlo. V závěru poločasu pronikl po levé straně Michal Truxa, bohužel místo přihrávky na Alexe Fialu volil střelu  - vedle. Ve 36' hosté poprvé skórovali. Pomalé vyběhnutí= není ofsajd=sám útočník před brankářem - 0:1. Těsně před koncem ještě zkusil korigovat Lukáš Barták z přímého kopu - vysoko nad.

Do druhé půle jsme vtrhli aktivně. Už ve 45' dostal do běhu pas Lukáš Barták, se štěstím obešel obránce a mezi nohy brankáře vyrovnal - 1:1. Vyrovnání nám vlilo energii. V 53' byl v pokutovém území faulován Michal Truxa. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Mark Burnham - 2:1. Hosté toužili po vyrovnání, jejich hru ale brzdily časté fauly, a naše obrana pracovala spolehlivě. Přežili jsme i vyloučení Marka Burnhama po žluté kartě. Do naší velké šance se po kombinaci dostal Lukáš Barták, ale opět místo přihrávky na nabíhajícího hráče volil střelu - mimo. V závěru tlak hostí otupilo vyloučení obránce po druhé žluté kartě a v 10 už násnedokázali přehrát. 

Skvělý začátek sezóny. Trochu nám to kazí zranění Lukáše Bartáka, který bude s nataženými vazy minimálně 4 týdny mimo. V sobotu 26.8.2017 nás čeká první výjezd - do Kolína.

Statistika: SK Střešovice 1911 - FK Viktoria Žižkov B 2:1 (0:1). Branky: Lukáš Barták, Mark Burnham.

Sestava: Vašek Hrdlička - Jenda Maňhal, Filip Kodytek, Lukáš Rys, Michal Truxa - Marek Papež, Mark Burnham, Daniel Markvart, Le Minh Truong - Lukáš Barták - Alex Fiala. Střídali: Ben Jetton, Dominik Hlasica.

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY