ABC Braník – U17 1:3 (1:1)

Braník - Zápas o první místo v tabulce začal již pár týdnů před samotným utkáním, kdy jsme, vzhledem k odjezdu našich dvou klíčových hráčů na mezinárodní turnaj, požádali Braník o přeložení zápasu.

 

Protože jsme v nedávné minulosti stejnému požadavku soupeře dokonce dvakrát vyhověli, nepředpokládal jsem jinou než kladnou odpověď. Opak byl pravdou, a důvody, pro které nešlo zápas předehrát, byly pro mě „dost zvláštní“.

 

Nezbývalo tedy než zápas odehrát v původním termínu a v neúplné sestavě. S nedostatkem hráčů nám pomohli hráči ročníku 2000 a pomoc to byla dost zásadní. Dvě asistence Krejči, gól a asistence Eckharda a bezchybný výkon ve stoperské dvojici Jardy Hory, to byla dokonalá vizitka. 

 

V zápase jsme se prezentovali kombinační hrou, přes kterou vedla cesta k překonání soupeřova offside systému. Všichni kluci podali perfektní výkon, kdy rozdíl ve skóre mohl být i vyšší. Kromě tří gólů jsme neproměnili další samostatné úniky a několikrát nás nesmyslně zastavil praporek domácího pomezního. První gól na 1:1 vstřelil Eckhardt po krásném uvolnění od Krejčího, na 2:1 zvyšoval Dolínek, kdy mu opět asistoval Krejčí a na konečných 3:1 uzavřel skóre Minařík.

Byl to týmový výkon a kluci si vyhrát zasloužili.

Sestava: Patočka - Zahradník, Hora, Stehlík, Míč - Vyskočil, Minařík, Krejčí, Dolínek - Hampacher, Eckhard - Buzek, Laštůvka

Petr Hampacher

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY