SK Horní Měcholupy - U17 1:7 (0:5)

H.Mecholupy

Kolovraty – Soupeř, za kterého dohrávají soutěž hráči Sokola Kolovraty, se postupně propadal až na aktuálně poslední pozici v přeboru. Na jaře vyhrál jen nad Loko Vltavín (3:1), jinak vše prohrál. Naši kluci již před utkáním měli jistotu mistrovského titulu a byla jen otázka „o kolik“.

 

Na příjemné travičce, ve velmi vzdálených Kolovratech, si kluci zahráli pohodový fotbal. Podrobněji popisuji průběh, šance a góly v přiložených videích, proto se zastavím jen u zajímavostí – když v 12‘ zvyšuje Jára Malík krásným volejem na 0:2, zaznamenal již jubilejní 900. gól týmu SKS „97“ v mistrovských soutěžích (od roku 2004). Po krásné akci v 28‘ po ose – Tonda Masner, Martin Vyskočil -  zakončuje Lukáš Timko již na 0:4, a zároveň zaznamenal náš 100. gól v této sezoně (2013/2014). Za zmínku stojí i krásně provedený přímý kop domácích v 43‘, kterým snižovali na - 1:5. Kluci nakonec vstřelili celkem 103 gólů - překonat hranici 100 vstřelených gólů se za posledních 10 let povedlo jen Tempu v sezóně 2009/2010.

 

Závěrem:

Jelikož v posledním kole remizovala FA Praha na Tempu (3:3), zvýšil se náš náskok na konečných 8 bodů v čele přeboru Prahy mladšího dorostu. Myslím si, stejně jako trenér ABC Braník (jeho názor v referátu z utkání U17 – ABC Braník), že kluci si za výkon v celé sezóně vítězství v přeboru jednoznačně zasloužili.

Nevím to jistě, ale mám pocit, že to je první dorostenecké „přeborové“ vítězství týmu SK Střešovice 1911. Tak kluci – velká gratulace a jen tak dál i v dalších sezónách !!

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek

V poli: Adam Šperl, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, Tomáš Pazourek, David Džunev, Lukáš Timko, Tomáš Kouklík, Pavel Ferstl, Jarda Malík,

Střídali: Martin Vyskočil, David Konejl, Kiril Kokorev, Anthony Masner,    ,

 

Střelci SKS v utkání:

3‘ Tomáš Kouklík; 12‘, 16‘, 39‘ Jarda Malík; 28‘, 74‘ Lukáš Timko; 78‘ Anthony Masner.

Zapsal - Libor Kašpar  15.6.2014

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Zajímavosti

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY