TJ Sokol Stodůlky - U17 1:0 (1:0)

Stodulky

Stodůlky – Aktuálně poslední tým přeboru se v neděli utkal s vedoucím týmem - Střešovice. Kvalitní pohodu nám před zápasem zajistila remíza FA Praha s ABC Braník (2:2), což v praxi znamenalo, že v případě naší výhry ve Stodůlkách bychom měli již náskok 6-ti bodů!! Na naší straně se však dále rozrostla marodka a proto jsme byli rádi za 13 aktuálně zdravých hráčů.

 

Utkání na nerovné a docela vysoké trávě začalo podle našich představ. Kluci opět přitlačili soupeře na vlastní polovinu, ale soupeř měl pevnou obranu, ve které „kraloval“ Kuba Surý. V 29‘ po jednou z odkopů domácích se kluci vzadu nedomluvili a soupeřův útočník č.11 (Martin Čunta, ročník „99“) první střelou na naší branku otevírá skóre – 1:0. Kluci se nevzdali a snažili se utkání „otočit“, ale dnes jim nebylo přáno – podrobněji v souhrnných videích.

 

Nemohu říci, že jsme v utkání „propadli“. Většina kluků se snažila, vytvářeli jsme si šance, nastřelili i dvakrát břevno, ale míč do branky domácích jsme prostě nedostali. Postupně se v zakončení lepila na kopačky kluků i nervozita a zbrklost. Podle mne na týmu soupeře bylo vidět, že jde za body z utkání více než náš tým a proto také vyhrál. Někdo může namítnout, že soupeř vyhrál se štěstím, ale takový je fotbal, a proto je tak krásný i krutý zároveň.

 

Závěrem:

Tak nám skončila jedna dlouhá šňůra bez porážky – naposledy prohrál tento tým (Střešovice „97“) v mistráku dne 8.9.2012 (v Radotíně 2:3) a v následném období (624 dní) uhrál 35 výher a jednou remizoval. Je to škoda, ale takový je život a hlavně fotbal – nic netrvá věčně. Není třeba z této prohry dělat nějakou tragédii, ale je nutné se (přes velkou marodku) otřepat a kvalitně se připravit na další mistrák.

Rozhodující mistrák hrajeme v sobotu 31.5. doma ve Střešovicích s FA Praha (Střížkov) od 12:45 hodin – tímto vás všechny zvu na utkání – přijďte povzbudit naše kluky.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek

V poli: Tomáš Pazourek, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, David Konejl, Martin Vyskočil, Lukáš Timko, Petr Doležal, Pavel Ferstl, Anthony Masner,

Střídali: David Džunev, Kiryl Kokarau,

 

Střelci SKS v utkání:

0

Zapsal - Libor Kašpar  26.5.2014

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY