U17 - FSC Libuš 4:0 (2:0)

Libus

Střešovice – Aktuálně poslední tým přeboru v neděli zavítal do Střešovic. Bez dvou dnů před pěti měsíci jsme soupeři na jeho trávníku uštědřili debakl 12:0. V jarní části soutěže Libuš ještě nevyhrála, a s Vršovicemi uhrála jen bezbrankovou remízu, proto jsme byli opět jasnými favority.

 

Soupeř (většinou hráči ročníku 98) zkvalitnil obrannou činnost, která nedovoluje i silnějším týmů „brankové hody“, ale na druhou stranu v útočné fázi mají slušně řečeno „výrazné rezervy“ – v jarních 6-ti kolech dosáhli pouze 1 branky (při porážce na Aritmě (1:2)). Z tohoto pohledu nám bylo jasné, jak se bude utkání odvíjet a v podstatně nás nic nepřekvapilo. Naši kluci se trpělivě snažili přenášet hru zleva doprava a zpět a hledali vhodnou skulinu v úporném bloku soupeře, kterému se říká „zaparkovaný autobus“. Šance i góly – viz přiložená videa.

 

Závěrem:

Hrálo se v podstatě na jednu branku (v prvním poločase na první a ve druhém na tu druhou), ale musíme ocenit snaživou obranu soupeře, kterou dokázal udržet i po inkasovaných gólech. U nás potěšila gólová potence Tondy Masnera a návrat Davida Konejla(po nemoci), který byl okořeněn také pěknou brankou.

Další mistrák hrajeme v neděli 25.5. ve Stodůlkách s místním Sokolem od 15 hodin.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek

V poli: Tomáš Pazourek, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, David Konejl, Martin Vyskočil, Lukáš Timko, Petr Doležal, Pavel Ferstl, Jarda Malík,

Střídali: David Džunev, Anthony Masner, Kiryl Kokarau, Adam Šperl, Petr Těšínský a Tomáš Kouklík.

 

Střelci SKS v utkání:

27‘ Petr Doležal; 31‘, 73‘ Anthony Masner; 67‘ David Konejl

Zapsal - Libor Kašpar  19.5.2014

Video vybraných akcí:

Borci na začátek

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY