SK Union Vršovice – U17 1:6 (0:2)

Vrsovice

Vršovice – Soupeř byl aktuálně o příčku výš, než náš minulý soupeř (Aritma). Na podzim měl docela dobré výsledky, ale na jaře zatím nezaznamenal žádnou výhru. Náš vzájemný duel na podzim skončil naší výhrou 2:0, která se zrodila až ve druhém poločase. Po našem střeleckém trápení v zápase minulý týden jsme byli zvědavi, jak se klukům bude dařit tentokrát.

Stále jsme postrádali 4 hráče (Petr Doležal, David Konejl, Marek Rajniš a Petr Těšínský), ale již byl připraven Petr Koutský.

Na velmi nerovném trávníku ve Vršovicích jsme zahájili opět docela aktivně. Nejvíce se (co se střelby týče) činil Lukáš Timko. Aktivní byli i ostatní hráči, ale dlouho se nám nedařilo vstřelit branku. Až v 19‘ utekl po křídle Martin Vyskočil a „naservíroval“ gól pro Lukáše Timka – 0:1. Další šance jsme neproměnili, až přišla 39‘ Jakub Turek přízemním výkopem našel Martina Kašpara, který výborně zpracoval míč a šel sám na brankáře, kterému nedal šanci – 0:2.

Ve druhém poločase hráčům soupeře (měli jen 2 hráče na střídání) již výrazněji ubývaly síly, což se projevovalo zejména tím, že mnohokrát se snažili zastavovat naše hráče formou „test pevnosti/pružnosti dresů Střešovic“.  Nejvíce testované byly dresy č. 14 a 7 a dres č. 3 byl dokonce natržen (omlouváme se tímto správcům Střešovic). Postupně však začaly přibývat i góly: 48‘ - Pavel Ferstl – 0:3, 62‘ – Lukáš Timko – 0:4, 74‘ Anthony Masner – 0:5, 76‘ - z penalty Jakub Turek – 0:6. Soupeř snížil v 77‘ na konečných 1:6.

 

Závěrem :

Soupeř dokázal, že v jeho týmu jsou velmi dobří fotbalisté. Jelikož však tým dělají všichni hráči (i střídající), skončilo utkání 6:1, což je pro „hodně fotbalový“ domácí tým docela kruté, ale v našem týmu jednoduše bylo méně „slabších“ míst a navíc jsme měli v brance Osiho, který zabránil minimálně 2 gólům.

Další mistrák hrajeme v neděli 18.5. doma s Libuší od 17 hodin.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek

V poli: Adam Šperl, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, Tomáš Pazourek, Martin Vyskočil, Lukáš Timko, Martin Kašpar, Pavel Ferstl, Jarda Malík,

Střídali: David Džunev, Anthony Masner, Kiryl Kokarau a Tomáš Kouklík.

 

Střelci SKS v utkání:

19‘, 62‘ Lukáš Timko; 39‘ Martin Kašpar; 48‘ Pavel Ferstl; 74‘ Anthony Masner; 76‘ Jakub Turek (p)

Zapsal - Libor Kašpar  12.5.2014

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Tyče, břevna a zajímavosti

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY