U17 – SK Aritma Praha 1:0 (0:0)

Aritma

Střešovice – soupeř byl aktuálně na 8.místě naší tabulky a dobře jsme si pamatovali utkání z podzimu, kdy přes spoustu nevyužitých šancí, jsme soupeře přehráli 8:0. Z tohoto pohledu jsme byli jasnými favority utkání, ale nechtěli jsme nic podcenit, přesto určitě podcenili..

 

První minuty nenasvědčovaly tomu, že by se utkání neodvíjelo jako na podzim. Soupeř nastoupil (oproti podzimu) s několika hráči ročníku „97“, ale část hráčů širokého kádru měla předchozí zápas (s našimi U16) ještě v nohách. V 1‘ těsně vedle míří Martin Kašpar. Ve 3‘ k témuž hráči propadl balón po rohu, ale Martin nedokázal usměrnit míč do branky. V 6‘ střela Martina Vyskočila jen rozcvičila vysokého brankáře hostí. Pak se ke dvěma nadějným situacím dostal Adam Šperl, ale bez gólového efektu. Ani dvě hlavičky Járy Malíka v 18‘ neskončily v síti. V 25‘ dorážka Martina Kašpara míří nad branku. Naopak po naší chybě se mohl v 35‘ radovat soupeř, ale Osi zachoval klid a šanci zmařil.

I v začátku druhého poločasu jsme konečně mohli jít do vedení. V 42‘ Adam Šperl netrefil míč v dobré pozici. V 44‘ se do šance dostal Tomáš Kouklík, ale také nedal.  Do zakončení se z postu stopera tlačil i Lukáš Vegricht, ale mířil těsně vedle. V 55‘ měl velkou šanci David Džunev, ale také minul.  V 59‘ byl podražen ve vápně Martin Kašpar. K penaltě se postavil Lukáš Timko, ale dlouhý brankář vyrazil střelu na tyč. Když už jsme se pomalu smiřovali s remízou, kluci ještě „zabrali“ a odměnou jim byl gól v 74‘ – Lukáš Timko – 1:0. Pak se utkání dvou hodně unavených mužstev jen dohrálo.

 

Závěrem :

Klobouk dolů před houževnatostí i fotbalovostí soupeře, který přestože neměl mnoho šancí, dokázal dlouho odolávat  našemu tlaku. Na druhé straně potěšilo, že kluci nic  „nezabalili“  (zejména po neproměněné penaltě) a do posledních zbytků sil se rvali o vítězství. Podle mne takováto výhra je přínosnější pro tým, než 8:0 po bezproblémovém průběhu.

Další mistrák hrajeme v neděli 11.5. ve Vršovicích od 13 hodin s místním Unionem.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek

V poli: Adam Šperl, Jarda Malík, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, Tomáš Pazourek, Martin Vyskočil, Lukáš Timko, Martin Kašpar, Pavel Ferstl, Tomáš Kouklík

Střídali: David Džunev, Petr Doležal a Kiryl Kokarau.

 

Střelci SKS v utkání:

74‘ Lukáš Timko

Zapsal - Libor Kašpar  6.5.2014

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY