TJ SK Satalice - U17 0:3 (0:2)

Satalice

Satalice – soupeř nás minulý týden remízou s FA Praha (1:1) nejen potěšil, ale zároveň vyslal signál o své kvalitě. Satalice jsou aktuálně na 4. místě naší tabulky a jejich cílem je dostat se na „bednu“. Náš loňský souboj ve Střešovicích jsme po nervy drásajícím průběhu vyhráli 3:1, když ve druhé půli Osi chytil soupeři penaltu.


Přivítali jsme nabídku domácích hrát na trávě. Pažit byl možná o trochu vyšší, ale jinak ve vynikajícím stavu. Místo nám zároveň dalo vzpomenout na triumf z června 2013, kdy kluci zde vyhráli finále turnaje „Police cup“ nad týmem ze Sicílie (na penalty 6:5).

První minuty byly z obou stran velmi opatrné. V 3‘ si na centr Martina Vyskočila naběhl Lukáš Timko, ale branku netrefil. V 14‘ vysunul Lukáš Timko Martina Kašpara, který obešel i vyběhlého brankáře, ale jeho centr před prázdnou branku stačil obránce odvrátit na roh. Po následném rohu v 15‘ pronikl do vápna Tomáš Pazourek a jeho zpětnou přihrávku proměnil Jára Malík v gól – 0:1. V 22‘ se z vlastní půlky rozběhl Jára Malík a dokázal i nebezpečně zakončit. V 25‘ se prezentoval prudkou střelou těsně nad Tomáš Kouklík. V 31‘ se k míči dostal Lukáš Timko, pronikl až do vápna, kde byl nešikovně podražen. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil – 0:2.

V úvodu druhého poločasu jsme měli několik šancí přidat další gól, ale obrana soupeře odolala. Soupeř hrozil z nebezpečných protiútoků, ale výsledkem bylo pouze několik přímých kopů, které Osiho v brance moc neohrozily. V 68‘ po rohu se trochu se štěstím prosadil Tomáš Kouklík – 0:3. V 70‘ pronikl individuálně Martin Kašpar a ve finále přihrál do šance Tomáši Kouklíkovi, který z výhodné pozice brankáře domácích nepropálil.

 

Závěrem :

Velmi nepříjemný (ale férový) soupeř, který určitě potrápí, nebo již potrápil týmy z čela tabulky, se tentokrát nedostal vůbec do šance. Naši kluci trpělivě dobývali domácí důraznou obranu a nakonec zaslouženě vyhráli 3:0.

Další mistrák hrajeme v neděli 4.5. ve Střešovicích od 17 hodin s Aritmou Praha.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek

V poli: Martin Vyskočil, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, Tomáš Pazourek, Adam Šperl, Lukáš Timko, Martin Kašpar, Pavel Ferstl, Jarda Malík,

Střídali: David Džunev, Anthony Masner, Kiryl Kokarau a Tomáš Kouklík.

 

Střelci SKS v utkání:

15‘ Jára Malík, 31‘ Lukáš Timko (p), 68‘ Tomáš Kouklík.

Zapsal - Libor Kašpar 29.4.2014

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na závěr bych se ještě vrátil k události, která nás všechny velmi zasáhla – úmrtí Ivana Turka. Ivan byl v podstatě součástí týmu „97“ – byl (když mu to zdraví dovolilo) nejen na každém utkání „97“, ale i na každém tréninku. Byl neodmyslitelnou postavou na tribuně a mnohokrát jste měli možnost jej slyšet v našich videích. Jeho oblíbená hláška „Co to mají za trenéra, co je to učí?“ plně vystihovala jeho humor i povahu.

Chtěl bych také na tomto místě poděkovat všem z týmu Satalic i rozhodčímu, kteří nám umožnili uctít památku Ivana minutou ticha v úvodu utkání.

Minuta pro Ivana

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY