U17 - FK Admira Praha 8:1 (2:0)

Admira

Střešovice – V sobotu za krásného počasí jsme přivítali na výborném domácím trávníku hosty z Admiry. Aktuálně 5-tý tým přeboru Prahy MD nebude mít letos na Střešovice příjemné vzpomínky. Na podzim jsme Admiře uštědřili zdaleka největší letošní porážku (9:0) a tak jsme byli zvědaví, jak ji budou chtít odčinit tentokrát. Nezačali dobře, protože přijeli pouze v 10-ti hráčích (i když se na ně přijel podívat předseda Admiry).


Soupeř od prvních minut podřídil vše taktice „betonovat“ a nedovolit nám rozvinout naši kombinační hru. Velmi dlouho nám trvalo, než jsme prolomili pevně sevřenou obrannou hráz soupeře. V 15‘ se to povedlo ( po důrazu Járy Malíka) Tomáši Pazourkovi – 1:0. I na druhý gól jsme se, po několika našich šancích, také docela načekali. V 32‘ se nadechl k velkému sólu kapitán Petr Koutský a celou akci dokončil s klidem Tonda Masner – 2:0.

Hned v první minutě druhého poločasu by u vápna faulován Martin Kašpar. Petr Doležal přesně nacentroval a Martin sám „koníčkem“ zvyšuje na – 3:0. Pak jsme dovolili soupeři v 51‘ snížit, ale  hned po rozehrání se svým důrazem prosadil opět Jarda Malík a Pavel Ferstl nám vrátil vedení o 3 branky – 4:1. Po tomto gólu se již soupeř na nic nezmohl a naši kluci postupně navyšovali skóre na konečných 8:1 – podrobněji v souhrnném videu.

 

Závěrem:

Kluci „smetli“ soupeře jednoznačně i podruhé. Čestný úspěch soupeře jsme v podstatě za ně dali sami.

Další MU hrajeme v neděli 27.4. od 14:30 v Satalicích s místní TJ SK Satalice.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek

V poli: Martin Vyskočil, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, Tomáš Pazourek, Petr Těšínský, Petr Doležal, Jarda Malík, Pavel Ferstl, Lukáš Timko,

Střídali: Kiryl Kokarau. Anthony Masner, Martin Kašpar, David Džunev,

 

Střelci SKS v utkání:

16’ Tomáš Pazourek, 32‘, 62‘ Anthony Masner, 41’ Martin Kašpar, 52‘, 75‘ Pavel Ferstl, 58‘ Jarda Malík, 65‘ Lukáš Timko.

Zapsal - Libor Kašpar  19.4.2014

 

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Borci nakonec

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY