Loko Vltavín – U17 0:4 (0:2)

loko-vltavin

Holešovice – K dalšímu mistráku jsme v sobotu jeli do Holešovic na „Lokádu“. V utkání jsme pro nemoc nemohli počítat ještě s Davidem Džunevem (přišel aspoň kluky povzbudit), ale naopak již nastoupil Martin Kašpar. Soupeř nám vyslal varování v podobě výsledku z minulého kola, kdy do poslední minuty vedl nad dosud neporaženým týmem FA Praha, aby nakonec remizoval 2:2.


Domácí připravili výborné travnaté hřiště, které si hráči pochvalovali a fotbalu velmi prospělo. Od počátku jsme byli aktivnější, ale pevná obrana domácích nás do mnoha šancí nepouštěla. Přesto v 3‘ po rohovém kopu Marka Rajniše se k hlavičce dostává Martin Kašpar, ale míří vedle. Ve 13‘ po akci Martina Kašpara s Lukášem Timkem tvrdě střílí Petr Doležal, ale brankář vyrazil na roh. V 15‘ si na přímý kop Lukáše Timka na zadní tyči naběhl Tomáš Pazourek, ale branku těsně minul. Ještě v téže minutě se situace opakoval – Lukáš Timko centruje a Jára Malík tentokráte míří přesně – 0:1. V 18‘ Jarda Malík míří těsně mimo, Stejně tak i v 21‘ Tomáš Pazourek. V 22‘ se nečekaně dostal míč až k Petru Koutskému, který až neuvěřitelně přestřelil. V 36‘ se po centru Martina Vyskočila neujala ani hlavička Kiryla Kokarau. V 37‘ byl po souboji domácího hráče s Pavlem Ferstlem odpískán přímý kop (možná trochu přísně) a Pavel Ferstl předvedl i v zápase, jak nebezpečnou má střelu – a to z dobrých 25 m – 0:2.

I ve druhém poločase jsme pokračovali ve stejné hře a přicházely i další šance. V 45‘ střílí nad Lukáš Timko. V 47‘ po rohovém kopu Marka Rajniše hlavičkuje pěkně Jára Malík, ale brankář výborně kryje. V 50‘ zahrává rohový kop opět Marek Rajniš, Jára Malík míč jen lehce tečuje, ale na zadní tyči byl Martin Kašpar, který levou z voleje přesně přehazuje brankáře i obránce na brankové čáře - 0:3. Po tomto gólu jsme již věděli, že si odvezeme všechny 3 body, a tak možná pod tímto dojmem jsme se začali občas dopouštět nebezpečných chyb. V 52‘ Osi „namazal“ soupeři, ale zachránila nás tyč. V 58‘ se výborně uvolnil Lukáš Timko a „naslepo“ přihrál před branku, kde byl připraven Kiryl Kokarau – 0:4 (jelikož tato spolupráce zafungovala již poněkolikáté, tak to asi „naslepo“ nebylo). V 64‘ střílí Martin Kašpar z hranice vápna nad branku soupeře. V 67‘ jsme zase nebyli důslední v obraně, ale Jakub Turek v naší brance se vyznamenal a zachoval si čisté konto.

 

Závěrem:

Jelikož soupeř málem porazil v minulém kole další dosud neporažený celek – FA Praha (Střížkov) – remíza 2:2, měli jsme ze soupeře zdravý respekt. Vývoj utkání však ukázal, že v současné době soupeř na naše kluky neměl. Od začátku jsme diktovali vývoj utkání, a přestože jsme nezopakovali výsledek z podzimu (výhra 8:1), s přehledem jsme zvítězili.

Další MU hrajeme v sobotu 19.4. doma od 12:45 s Admirou Praha.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek

V poli: Tomáš Pazourek, Lukáš Vegricht, Petr Koutský, Martin Roušal, David Konejl,  Petr Doležal, Lukáš Timko, Martin Kašpar, Marek Rajniš, Jarda Malík,

Střídali: Kiryl Kokarau, Martin Vyskočil, Pavel Ferstl, Petr Těšínský.

 

Střelci SKS v utkání:

15’ Jarda Malík, 37‘ Pavel Ferstl, 50‘ Martin Kašpar; 58‘ Kiryl Kokarau.

Zapsal - Libor Kašpar  13.4.2014

Video vybraných akcí:

Akce první poločas

Akce druhý poločas

Borci nakonec

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY