U17 - FC Tempo Praha 5:1 (3:0)

Tempo

Střešovice – V neděli jsme nastoupili k našemu prvnímu jarnímu mistrovskému utkání v přeboru Prahy. Soupeřem nám byl tým FC Tempo Praha, kterého jsme na podzim porazili 5:1 a jelikož nás „napodobilo“ dalších 8 týmů, byl soupeř po podzimu na předposlední příčce. Nám se herně i výsledkově povedla zimní příprava, proto jsme byli favority utkání.


Bez jediného tréninku na trávě (letos) jsme nastoupili na hned k prvnímu mistráku na tomto povrchu. Tráva navíc od středy hodně povyrostla a od počátku nám dělala velké problémy, přihrávky nedošly k adresátovi a kluci při kličkách dokonce občas zakopávali o balón. Přesto od prvních minut se naši kluci tlačili dopředu. Ale dlouho bez gólového efektu. Až v 10‘ Lukáš Vegricht přesně vysunul Járu Malíka, kterému naopak tráva pomohla přibrzdit míč, a ten s přehledem otevřel skóre – 1:0. V 22‘ se hned dvěmi „slepenými“ góly prosadil Lukáš Timko  - 2:0, 3:0.

Na začátku druhé půle v 44‘ se po pěkné akci Petra Doležala prosazuje opět Jára Malík – 4:0. Pak se v 54‘ předvedl hráč č. 10 soupeře centrem na gól hostí – 4:1. V poslední minutě se přesnou střelou prosadil David Džunev – 5:1.

 

Závěrem:

Soupeř se zaměřil spíše na defenzívu, ale ukázal i nebezpečné protiútoky. Podle mne se soupeř výrazně zlepšil v kombinační hře (oproti podzimu) a myslím si, že přebor MD bude na jaře podstatně vyrovnanější, než byl na podzim. Jelikož FA Praha doma pouze remizovala s Loko Vltavín (2:2 gólem z poslední minuty utkání), osamostatnili jsme se na čele tabulky o 2 body právě před FA Praha.

Další MU hrajeme v sobotu 12.4. na „Lokádě“ od 16:30 s Loko Vltavín.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance: Jakub Turek

V poli: Tomáš Pazourek, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, David Konejl, Pavel Ferstl, Petr Doležal, Lukáš Timko, Marek Rajniš, Jarda Malík,

Střídali: Martin Vyskočil, Adam Šperl, David Džunev, Petr Těšínský, Kiryl Kokarau.

 

Střelci SKS v utkání:

10’ , 44‘ Jarda Malík; 22‘, 23‘ Lukáš Timko; 80‘ David Džunev

Zapsal - Libor Kašpar  6.4.2014

Názor druhé strany: zde

 

Video vybraných akcí:

Góly první poločas

Góly druhý poločas

Další šance

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY