PU: U17 – TJ SK Satalice U19 2:0 (1:0)

Satalice

Střešovice – Dalším našim soupeřem v přípravě byl tým ze Satalic (U19). Soupeř hraje 1. třídu SD a je po podzimu na 4. místě s 6 výhrami, remízou a 3 prohrami. Nám stále chyběl Martin Kašpar, jinak jsme již byli téměř kompletní.


Utkání začalo oboustranné velmi svižně. Již ve 3‘ se dostal ke střele Lukáš Timko, ale obrana srazila na roh. Ve 12‘ hlavičkoval útočník Satalic mimo naší branku. Ve 20‘ jsme zahrávali z pravé strany přímý kop, po kterém zpětná přihrávka nenašla nikoho z našich, ale k míči se nakonec dostal Petr Doležal a padáčkem pod břevno otevřel skóre – 1:0. V 25‘ po autovém vhazování Jarda Malík přehodil brankáře, ale rozhodčí odpískal Járovi útočný faul (?). V 32‘ měl Jarda Malík po akci Lukáš Timka a Kiryla Kokarau další šanci, ale nedal. Stejně skončila i Járova hlavička v 38‘.  V 39‘ pronikl do vápna Alex Kuzin, ale jeho zpětná přihrávka byla zablokována.  V 45‘ připravil Lukáš Timko „tutovku“ pro Alexe, ale ten vysoko přestřelil.

V 50‘ mohli srovnat skóre hosté, ale jejich šance zůstala nevyužita. Naopak v 51‘ hosty zachránila tyč po akci Járy Malíka. V 52‘ po rohovém kopu se z voleje opřel do balonu Petr Doležal, ale minul branku soupeře. V 54‘ jsme předvedli velmi pohlednou akci po levé straně – Jarda Malík, Tomáš Pazourek – a Lukáš Timko zvyšuje na 2:0 (zajímavosti bylo, že vše kluci odehráli "levou", tedy svou slabší nohou). Po tomto gólu se hra ještě více otevřela bylo k vidění spousta zajímavých šanci na obou stranách. V 66‘, po akci soupeře po pravé straně, trefil útočník z těžkého úhlu břevno naší branky. Skóre se však již do konce utkání nezměnilo.

 

Závěrem :

Soupeř, v základu jen s „95“ a „96“, začlenil do sestavy několik hráčů úspěšné generace Admira „96“. Předvedl se jako tým s ambicemi postupu do přeboru SD Prahy.  Naši předvedli lepší sehranost jednotlivých řad, překvapivě i potřebný důraz v osobních soubojích a dnes výbornou obrannou činnost, když nepustili kvalitní útočníky soupeře v podstatě do vážnější šance (vyjma střely z velkého úhlu do břevna).

První mistrák hrajeme v neděli 6.4. ve Střešovicích od 14:15 s Tempem.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance : Jakub Turek

V poli: Tomáš Pazourek, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, David Konejl, Pavel Ferstl, Petr Doležal, Lukáš Timko, Adam Šperl, Jarda Malík,

Střídali: Kiryl Kokarau, Marek Rajniš, David Džunev, Alex Kuzin.

 

Střelci SKS v utkání:

20‘ Petr Doležal; 54‘ Lukáš Timko,

Zapsal - Libor Kašpar  23.3.2014

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

Naši borci na konec

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY