PU: U17 – AFK Slavoj Podolí U19 18:1 (8:1)

Podoli

Střešovice – na přání soupeře jsme vložili na poslední chvíli přátelské utkání na neděli pozdě večer. Soupeř – AFK Slavoj Podolí U19 hraje 1.třídu SD a je těsně před našimi U18 na 8 místě (4 výhry, 1 remíza, 5 proher). Nedělní termín pozdě večer nebyl pro hráče soupeře příliš atraktivní, protože přijeli pouze v 10 lidech.


Od prvních chvil utkání bylo vidět, že soupeř na naše kluky nestačí, a to jak v technice, tak i v fyzické připravenosti. V průběhu utkání pak byl i rozdíl v tom, koho fotbal bavil a kdo byl otrávený. Soupeř se často jen koukal, jak snadno naši kluci překonávají „ne příliš dobrý“ ofsajd-systém soupeře a občas šli naši 4 kluci na samotného brankáře. Podrobněji ve videu vybraných akcí.

 

Závěrem :

Soupeř přijel jen v 10-ti (Kiryl musel doplnit soupeře, aby hrál aspoň v 11-ti). Po 3 gólech v síti hostujícího gólmana již soupeř rezignoval a většina týmu dohrála pouze „z povinnosti“ . Naopak naši kluci s chutí dohráli celý zápas – a jak jsem s nimi hovořil, chápali jej jako „lehčí“ trénink. Zde bych opět rád poděkoval Jarce Hájkové, která obětavě natáčela a mrzla celé skoro 2 hodiny – to je úplně jiný přístup než u většiny hráčů soupeře.

Další přátelák hrajeme v sobotu 8.3. ve Střešovicích až od 19 hodin s našimi  U18.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance : Jakub Turek

V poli: Tomáš Pazourek, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, David Konejl, Petr Doležal, Martin Kašpar, Lukáš Timko, Pavel Ferstl, Anthony Masner,

Střídali: Marek Rajniš, David Džunev, Jarda Malík, Martin Vyskočil, Petr Těšínský,

Za soupeře: Kiryl Kokarau.

 

Střelci SKS v utkání:

3‘, 72‘ Petr Koutský; 7‘, 36‘, 85‘ Petr Doležal; 13‘, 16‘, 47‘, 55‘, 67‘, 83‘ Lukáš Timko; 21‘ Martin Kašpar; 27‘ Jára Malík; 38‘ Tomáš Pazourek; 53‘ Pavel Ferstl; 59‘ David Konejl; 63‘ Marek Rajniš; 65‘ Martin Vyskočil.

Zapsal - Libor Kašpar  3.3.2014

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas - problém s videem - by již měl být vyřešen

Něco navíc

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY