PU: U17 – FK Motorlet Praha U17 7:2 (3:0)

motorlet-praha

Střešovice – i dalším soupeřem nám byl v sobotu v přípravném utkání ligový celek – FK Motorlet U17. Soupeř je průběžně na 7. místě ČL skupina B U17 (6 výher, 1 remíza, 6 proher). Každopádně jsme byli zvědaví na sílu soupeře, kterého jsme dlouho nepotkali (poslední PU v roce 2010 jsme prohráli 0:4).


První minuty byly opět velmi aktivní z naší strany a hned v 1‘ po rohu hlavičkuje těsně vedle branky soupeře David Konejl. V 6‘ opět David a opět hlavičkou prověřil hostujícího gólmana. V 7‘ vyslal Petr Doležal Pavla Ferstla, který si přehodil brankáře a hlavičkou „doťukl“ míč do branky – 1:0. Bohužel po následné srážce s obráncem utrpěl Pavel lehký otřes mozku a utkání pro něj skončilo (podle posledních informací je již naštěstí v pořádku a do týdne by měl být zpět na hřišti). V 16‘ zabojoval ve vápně Tonda Masner a Petr Doležal  zvyšuje – 2:0. Soupeř se první poločas do šance v podstatě nedostal. Naopak v 36‘ po akci Petra Doležala zvyšuje Lukáš Timko na – 3:0.

V úvodu druhého poločasu, po nedůslednosti v naší obraně, snižuje soupeř – 3:1. V 54‘ zabojoval Martin Kašpar a Lukáš Timko s přehledem nabídl branku Kirylovi  K. – 4:1. Po sérii našich šancí a našem úspěšném napadání rozehrávky hostí, zvyšuje Lukáš Timko – 5:1.  V 65‘ vyslal David Džunev Lukáše Timka a ten zkompletoval hattrick – 6:1. V 74‘ krásnou hlavičkou snižuje soupeř – 6:2. Účet utkání uzavřela minela brankáře Motorletu, kterou využil Tonda Masner – 7:2.

 

Závěrem :

Byla to občas hra „nahoru dolů“ (zejména ve druhém poločase), ale soupeře jsme do zdramatizování utkání moc nepustili.  Soupeř měl ve svém středu silné individuality, ale naše sestava byla podstatně vyrovnanější, bez slabých míst. Gólově i herně se proti svému bývalému týmu zaskvěl Lukáš Timko (před lety přišel do Střešovic právě z Motorletu, jako méně perspektivní hráč), když dosáhl hattrick (myslím si, že první za SKS – blahopřeji).

Další přátelák hrajeme až v sobotu 8.3. ve Střešovicích od 17 hodin s našimi  U19.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance : Jakub Turek

V poli : Adam Šperl, Petr Koutský, Lukáš Vegricht, Martin Roušal, David Konejl, Petr Doležal, Martin Kašpar, Lukáš Timko, Pavel Ferstl, Anthony Masner,

Střídali: Marek Rajniš, David Džunev, Jarda Malík, Kiryl Kokarau,.

 

Střelci SKS v utkání:

7‘ Pavel Ferstl; 16‘ Petr Doležal; 36‘, 62‘, 65‘ Lukáš Timko; 54‘ Kiryl Kokarau; 76‘ Anthony Masner.

Zapsal - Libor Kašpar  3.2.2014

Video vybraných akcí:

První poločas

Druhý poločas

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY